Poprzedni artykuł: Złoty przedziałek na włosach? To coś więcej niż tylko ozdoba! Następny artykuł: Krótka fryzura bez drastycznego cięcia? Wystarczy kilka wsuwek i grzeb...

To idealna fryzura na święta i... studniówkę! Zobacz inspiracje z Pinteresta

Kok kojarzy wam się z nudna przylizaną fryzurą? Błąd! Zobaczcie kok z wplecionym warkoczem, który podbija Pinteresta

Plecionki to sposób na dodanie tradycyjnej fryzurze - jaką jest kok - nowoczesnego looku. Kok był przez lata odwieczną fryzurą na studniówki i śluby. Niektóre kobiety stawiały na jego klasyczny kształt, inne poeksperymentowały z wypuszczonymi po bokach lokami. Ta fryzura nie należy do najprostszych - jak zapleść włosy z tyłu głowy w coś bardziej skomplikowanego niż tradycyjny gładki koczek? Z drugiej strony okrągły kok z przygładzonymi włosami dość mocno kojarzy nam się z nudna, staroświecką fryzurą. Więc dlaczego by się nim nie pobawić? 

Zobaczcie także:  Drobiazg, a zmienia całą fryzurę! Nie możesz przegapić tego trendu

Jeżeli połączymy go z ciekawymi splotami i wypuszczonymi kosmykami włosów, stworzymy niezwykle romantyczną fryzurę. Są to oczywiscie fryzury jedynie dla osób z długimi włosami. Doskonale sprawdzą się na wigilijną kolację, wizytę u rodziny chłopaka, jak również na niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi czy na sylwestra. 

Jeżeli nie umiecie stworzyć takiego koka, zachowajcie zdjęcia z teh galerii. Gdy będziecie szukać fryzury na imprezę, to będzie doskonała inspiracja dla waszego fryzjera. Same zobaczcie!

Polecamy także:  10 najbardziej szalonych świątecznych fryzur. Odważysz się je skopiować?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:30

Zobacz także

Nasze propozycje