Poprzedni artykuł: Co za zmiana! Natalia Siwiec drastycznie skróciła włosy i pochwaliła s... Następny artykuł: Fryzjer płakał, jak obcinał… To najgorsze fryzury, jakie widziałyśmy!

Niestraszna im czapka, deszcz i śnieg… Te fryzury przetrwają każdą pogodę!

Fryzury, , tagi: czapka, włosy
Sezon jesienno-zimowy to okres, kiedy niemal każda z nas zastanawia się, co zrobić, aby włosy pod czapką się nie puszyły. My już wiemy, że wystarczy je dobrze… upiąć :).

My zresztą uwielbiamy nosić czapki. Dodają dziewczęcego uroku i przede wszystkim sprawiają, że nasze włosy nie będą mokre, gdy po drodze dopadnie nas ulewa, a ostatnio również śnieg. Przyznajemy się bez bicia, że pielęgnacja kosmyków w okresie jesienno-zimowym to jedna, wielka udręka - również dla nas.

A przecież skóra głowy pod czapką poci się, bo wytwarza pod wpływem ciepła o wiele więcej sebum. A do tego jeszcze te nieestetyczne ślady z podkładu… I niezależnie od tego, z jakiego materiału zostało wykonane nakrycie głowy, te problemy będą wracać codziennie.

Z tego powodu każdego dnia musisz też myć włosy, suszyć je, a do tego jeszcze układać. Jeżeli jesień i zima to dla Ciebie wielkim bad hair day, zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jak fryzurą pomóc zmęczonym włosom.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/343258802832495785

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:48

Zobacz także

Nasze propozycje