Poprzedni artykuł: Zapomnij o zwykłym warkoczu - teraz powinien być... spiralny. Gwiazdy... Następny artykuł: Włosy w kolorze frosty pink to hit wiosny! My jesteśmy zachwycone, a w...

Te fryzury są już niemodne! Styliści zdradzają, jak nie obcinać i nie farbować włosów

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, nowa fryzura
Trendy przychodzą i odchodzą, ale kiedy spojrzymy na nasze zdjęcia z przeszłości, zadajemy sobie pytanie: „Co ja sobie wtedy myślałam?!”. Żeby tego uniknąć, lepiej sprawdź, czego nie robić swoim włosom, aby później nie żałować ;)

O największych wpadkach włosowych mówili Julien Farel oraz David Mallett – czołowi styliści fryzur we Francji. Wybrali typy fryzur i koloryzacji, o których zdecydowanie kobiety powinny zapomnieć. Wiadomo że klasyka zawsze będzie ponadczasowa, więc z przyjemnością żegnamy niektóre trendy włosowe. Zastępujemy je za to zupełnie nowymi, niezwykle naturalnymi upięciami oraz koloryzacjami z dawnych lat.

W 2017 roku jednym z najmodniejszych cięć będzie „blunt bob”, czyli fryzura tworzona na tak zwanym tępym cięciu. Linia włosów powinna być równa, ale jednak delikatnie wycieniowana. Podobną popularnością zaczyna się cieszyć również grzywka „bardot bang”, którą wylansowała oczywiście Bridget Bardot. Najwięcej mówiło się o niej w latach 60. ubiegłego wieku, ale teraz przeżywa renesans i coraz więcej kobiet do niej powraca.

A jeśli jesteście ciekawe, czego nie powinnyście robić swoim włosom, zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje