Poprzedni artykuł: Top 8. Najciekawsze fryzury z Paris Haute Couture Fashion Week Następny artykuł: Kolory włosów, które pasują do każdego odcienia karnacji

Jakie fryzury miała Edyta Górniak na przestrzeni lat?

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny, która nie boi się eksperymentować z fryzurami. Zobaczcie ich przegląd.

Nasza polska diwa oprócz talentu wokalnego jest znana również z odważnych stylizacji, a także fryzur. Rzadziej eksperymentuje z makijażami. Wzięłyśmy pod lupę jej uczesania na przestrzeni lat. Wśród nich nie brakuje tych ekstrawaganckich.

Edyta Górniak nie boi się rozczochranych loków, wygolonego boku, irokeza, czy kolorowych włosów. Na ważne okazje wybiera bardziej stonowane fryzury. W trakcie jej kariery w mediach mogliśmy ją więc oglądać także w eleganckim koczku, klasycznych falach i lokach, kucyku, czy po prostu w wyprostowanych włosach. 

Niektóre z fryzur Edyty Górniak śmiało możemy przetestować w trakcie wakacyjnych szaleństw, jednak są to głównie propozycje dla pań posiadających długie włosy

Zobacz:  Propozycje z katalogu KWC: mgiełki do włosów z ochroną przeciwsłoneczną

Obejrzyjcie przygotowany przez nas przegląd jej uczesań. Czy któraś z fryzur gwiazdy szczególnie przykuła waszą uwagę? W której z nich najbardziej wam się podoba wokalistka? 

Zobaczcie także:  Top 8. Najciekawsze fryzury z Paris Haute Couture Fashion Week

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:02

Zobacz także

Nasze propozycje