Poprzedni artykuł: Kylie Jenner już nie jest platynową blondynką! Tym razem postawiła na.... Następny artykuł: "Ogniste" włosy podbijają Instagram. I wcale nie chodzi o rudy kolor.....

Tych koloryzacji powinnaś unikać. One dodadzą Ci nawet kilka lat

Jedna wizyta u fryzjera wystarczy, aby poprawić nam humor na cały dzień lub zniszczyć go na najbliższe tygodnie. Szara skóra, worki pod oczami, bruzdy - to wszystko potrafi uwydatnić zła koloryzacja włosów.

Czasami długo nosimy się z zamiarem wykonania konkretnej koloryzacji. Kiedy podejmiemy w końcu decyzję o zmianie koloru włosów, często jesteśmy tak zdeterminowane, że nie widzimy, że to... nie będzie dobry pomysł. Wtedy dobry stylista fryzur powinien powiedzieć „stop” i doradzić klientce, w jakim kolorze i cięciu będzie wyglądała zdecydowanie lepiej i młodziej.

Nie każdy stylista fryzur jednak ma na tyle doświadczenia i na siłę stara się osiągnąć efekt, o który został poproszony. Rezultat? Spalone włosy, krzywe cięcie, niechlujne i odcinające się pasemka, a do tego załamanie nerwowe i przymus chodzenia w czapce lub związanych włosach...

Zobacz także:Fryzjer płakał, jak obcinał... To najgorsze fryzury, jakie widziałyśmy

Stylista fryzur z Los Angeles, Johnny Ramirez, prowadzi własny salon, w którym potrafi uratować nawet najbardziej tragiczną fryzurę. Mimo że w ramach ratowania włosów klientki potrafią spędzić u niego na fotelu nawet pięć godzin, to efekt jest zdecydowanie warty czekania.

W naszej galerii znajdziecie najbardziej spektakularne metamorfozy. Sprawdź, jakich koloryzacji każda kobieta powinna unikać.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 19:26

Nasze propozycje