Poprzedni artykuł: Top 7: nowości do pielęgnacji włosów Następny artykuł: Hair Tuck, czyli najmodniejsza fryzura z wybiegów. Jak ją nosić?

Vlogerka grav3yardgirl kręci włosy na... Cheetosy!

Fryzury, , tagi: kręcenie włosów
Chrupki zazwyczaj kojarzą się Wam z przekąskami na wieczór ze znajomymi, albo seansem w kinie? Zobaczcie, jak je wykorzystać do... kręcenia włosów!

Vlogerzy czasem pokazują nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Bywa, że poświęcają w tym celu swoje zdrowie. Bunny Meyer, którą pewnie znacie jako Grave3yardgirl kojarzona jest ze swojego szalonego podejścia do życia i czasem niekonwencjonalnego zachowania przed kamerą.

Jakiś czas temu pokazywała, jak pokręcić włosy za pomoca pianek marshmallow, które skleiły jej włosy, a efekt tego zabiegu nie robił wrażenia.

Jak wypadły Cheetosy?
W celu stworzenia loków, Bunny zakupiła 4 opakowania chrupków i zaczęła na nie zakręcać swoje włosy. Wizualnie przypominało to kręcenie loków np. za pomocą wałków. 

Zobaczcie także:  6 lifehacków dla kręconowłosych, które zaoszczędzą rano czas

Nas jednak najbardziej interesowało to, czy metoda naprawdę się sprawdzi. Vlogerka sama była zaskoczona efektami. Jej włosy były dokładnie pokręcone, ale jak można się domyślać... pachniały jak serowe chrupki. Zdecydowałybyście się na taki zabieg?

Zapraszamy Was także na nasz fanpage Wizaz.pl Włosy.

zdjęcia: Fotolia

Zobaczcie polecane kosmetyki do kręconych włosów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:04

Zobacz także

Nasze propozycje