Poprzedni artykuł: Świetnie oczyszcza, nie plącze włosów i nadaje im blask - ten szampon... Następny artykuł: Koniec z eleganckim kucykiem? Teraz modny będzie ten niedbały

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z salon fryzjerskiego. Już nie jest blondynką?

Joanna Koroniewska zmieniła kolor włosów? Aktorka pochwaliła się zdjęciem z ciemną farbą na włosach. Przeszła odważną metamorfozę?

Joanna Koroniewska już nie ma blond włosów? Aktorka przyzwyczaiła nas do swoich długich włosów w kolorze jasnego blondu. Jak wiadomo, w jej życiu teraz zapowiadają się spore zmiany. Gwiazda niebawem po raz drugi zostanie mamą. Czy to wzbudziło w niej chęć metamorfozy także wyglądu? Na swoim insta stories umieściła materiał, który zelektryzował jej fanów.

Polecamy: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nowości od Garnier Fructis!

Joanna Koroniewska zrobiła zdjęcie z salonu fryzjerskiego, na którym ma na głowie ciemną farbę! Na dodatek wymownie ją opisała: "Ciemny kolor włosów?!? Hm...".

Jaki kolor włosów ma Joanna Koroniewska?

Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy aktorka naprawdę zdecydowała się zostać brunetką. Jednak Joanna Koroniewska nie trzymała swoich fanów zbyt długo w niepewności. Dodała kolejne zdjęcie jeszcze z salonu fryzjerskiego, ale już po wykonaniu zabiegu. Okazało się, że gwiazda rozważała również skrócenie włosów, ale... "Miało być ostre cięcie a wyszło jak zwykle- super naturalnie"- czytamy w opisie zdjęcia:)

Polecamy:  Emilia Clarke teraz naprawdę wygląda jak Khaleesi z "Gry o tron"!

Jak wam się podoba odświeżona fryzura Joanny Koroniewskiej?

Polecamy:  Grzywka w stylu... zasłony? Tak! Jak ona wyszczupla

zdjęcia: ONS

Oto najlepsze szampony do blond włosów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 15:46

Zobacz także

Nasze propozycje