Poprzedni artykuł: Test redakcji: seria keratynowa Cameleo od Delia Cosmetics Następny artykuł: Raz zastosujesz i nie będziesz mogła się z nią rozstać! Ta płukanka św...

Joanna Krupa obcięła swoje piękne włosy! W nowej fryzurze wygląda jak nastolatka

Fryzury, , tagi: Joanna Krupa, metamorfozy fryzur
Złociste i długie pasma Joanny Krupy to już przeszłość. Zdecydowała się na bardzo modne cięcie.

Nową fryzurą Joanna Krupa chwali się już od kilku dni. Musimy przyznać, że obcięcie tych bardzo długich włosów, to była świetna decyzja. Gwiazda wygląda, jakby w kilka chwil odmłodniała o co najmniej kilka lat. Na Instagramie zdradziła, że jej nową fryzurą zajęła się Laura Rugetti - znana w Los Angeles stylistka fryzur. 

Zdjęcie główne: Marzą ci się sztuczne rzęsy bez przedłużania? Ten tusz daje właśnie taki efekt!

Joanna Krupa zmieniła fryzurę

W ostatnim czasie wiele gwiazd decyduje się raczej na przedłużanie włosów, niż obcinanie ich. Bank rozbiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która pozwoliła sobie na doczepy za ponad 30 tysięcy złotych. Kajetan Góra sprowadzał je aż ze skandynawskich krajów! Zakładamy, że zgodnie z własnymi zasadami, Joanna Krupa po prostu zapuszczała pasma. Ale sądny dzień obcięcia ich wreszcie musiał nadejść. W końcu gwiazda uczestniczy w kilku programach rozrywkowych, często pojawia się na show-biznesowych wydarzeniach, co wiąże się z nieustannym stylizowaniem włosów.

Wysoka temperatura suszarek i lokówek, spora ilość lakieru, ciągła zmiana klimatu związana z podróżami - to wszystko ma naprawdę ogromny wpływ na kondycję włosów. Końców staj się coraz bardziej zniszczone, a przez to trudno ukryć pewne zaniedbania. A może to po prostu chęć odświeżenia wizerunku? Niezależnie od powodu, dla którego Joanna Krupa zdecydowała się na tak dużą zmianę, naszym zdaniem wygląda obłędnie!

Cieszy nas, że gwiazda nie zdecydowała się na zmianę koloru, bo to właśnie w złocistym blondzie wygląda najlepiej. Szczerze mówiąc, nie wyobrażamy sobie jej w ciemnych albo ultrajasnych odcieniach. Na uwagę zasługuje również sama długość włosów. Pasma do ramion to obecnie są jednymi z najmodniejszych aktualnie. Co ważne - nie obcinamy ich "pod linijkę" (chyba, że stawiamy na styl "glass hair"). Zostawiamy postrzępione końce. Bardzo często można spotkać również taką fryzurę w duecie z grzywką do połowy czoła. Krupa zdecydowała się jednak na przedziałek na środku głowy, który pasuje jej jak nikomu innemu! 

A wam, w której wersji gwiazda podobała się najbardziej? :)

Zdjęcie: Instagram.com/joannakrupa

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannakrupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:05

Zobacz także

Nasze propozycje