Poprzedni artykuł: Ten szampon zastąpi farbę do włosów! Następny artykuł: Mila Kunis oszpeciła się nową fryzurą. Ten kolor i kolorowe końce nie...

Ciężarna Joanna Krupa zdecydowała się na metamorfozę. Gdzie są jej blond włosy?!

Fryzury, , tagi: Joanna Krupa
Rosnący brzuszek ciężarnej Joanny Krupy, to nie jedyna zauważalna zmiana w jej wyglądzie. Teraz postanowiła przefarbować włosy!

Blond włosy Joanny Krupy były jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda od lat pielęgnowała ten kolor i jeszcze nigdy nie uległa sezonowej modzie. Najwidoczniej ciąża ją odmieniła, bo jurorka w "Top Model" zdecydowała się, jak to sama określiła, "wrócić do korzeni". Tak wyglądała jeszcze niedawno:

Joanna Krupa już nie jest blondynką

Gwiazda już dawno pokazała wszystkim, że uwielbia chodzić własnymi ścieżkami i nie ulega presji otoczenia. Mimo że ciągle dostaje pytania, o to, ile przytyła w ciąży albo jak ma zamiar dać na imię córeczce, cierpliwie na nie odpowiada po raz trudno zliczyć który. Ciąża nie jest dla niej tematem tabu, ale Joanna Krupa nie tworzy również na siłę sensacji wokół swojego błogosławionego stanu. Tego samego nie można powiedzieć o jej fanach, którzy próbują wyłapać potknięcia przyszłej mamy.

Mówi się, że w ciąży nie należy farbować włosów i pewnie za to też wiele kobiet skrytykuje Joannę Krupę. Jednak gwiazda już od dłuższego czasu zdaje się nie reagować na hejt. Bo jak inaczej ma radzić sobie z komentarzami, w których jest nieustannie pouczana przez instamamy czy nawet krytykowana za to, jak wygląda w ciąży...

Zaufana stylistka, Laura Rugetti, która pracuje z gwiazdami takimi jak Kylie Jenner, zajęła się fryzurą Joanny Krupy i przefarbowała jej pasma na kolor zbliżony do naturalnego. Ciemniejszy blond to coś zupełnie nowego i pewnie niektórym trudno będzie się przyzwyczaić do nowego wizerunku modelki, ale naszym zdaniem wygląda obłędnie! Nie wspominając już o tym, że nie będzie musiała tak często pojawiać się w salonie na pokrycie farbą odrostów. Wydłużony czas między kolejnymi wizytami u fryzjera przy małym dziecku może się okazać bezcenny.

Myślicie, że ciemniejszy kolor włosów pasuje do Joanny Krupy? :)

Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/joannakrupa

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannakrupa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 20:44

Nasze propozycje