Poprzedni artykuł: Książę William ostatnio łysieje w ekstremalnie szybkim tempie. Jeszcze... Następny artykuł: Szokująca metamorfoza Anety Zając. Aktorka jest łysa!

Joanna Liszowska eksperymentuje z fryzurą. Nie jest to zmiana na korzyść...

Aktorka dotychczas prezentowała burzę blond loków. Dziś jej włosy są w opłakanym stanie...

To kolejny raz w tym roku, kiedy Joanna Liszowska eksperymentuje ze swoim wyglądem. Już we wrześniu wyprostowała włosy i zrobiła sobie grzywkę. Wydawało się, że po bujnych blond lokach, które były znakiem rozpoznawczym aktorki nie ma śladu. Wtedy okazało się, że stylizacja włosów to tylko peruka. Joanna wróciła do naturalnych włosów, jednak nie na długo.

Joanna Liszowska w platynowym blondzie

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" zaprezentowała swój nowy kolor włosów na gali "Kobieca i Męska Marka Roku". Do nowych ekstremalnie rozjaśnionych włosów dobrała srebrną cekinową sukienkę z przyciągającym uwagę dekoltem.

Joanna Liszowska rozjaśniła włosy do bardzo jasnego, platynowego blondu. Teraz jej włosy wydają się cienkie i niestety, jak zwykle bywa po mocnym rozjaśnianiu - są bardzo zniszczone. Przez to aktorka prawdopodobnie musiała je też mocno skrócić - wypalone proste kosmyki są teraz zaledwie do ramion. Wcześniej jej zdrowe loki były średniej długości, ale wyprostowane sięgały niemal do pasa. Nowe włosy Liszowskiej wyglądają na spuszone, cienkie i po prostu spalone farbą. Nie tylko nie dodają aktorce uroku, ale wręcz ją... oszpecają.

Źródło: Ons.pl

Liszowska postawiła także na ściętą na prosto grzywkę, która w połączeniu z bardzo jasnym blondem z pewnością podkreśla jej niebieski kolor oczu. Niestety, na tym kończą się plusy włosowej metamorfozy aktorki. Podobne zdanie mają niektórzy fani Liszowskiej.

Wolę Panią Joasię z lokami.

Moim zdaniem grzywka dodała pani lat. O wiele lepiej i młodziej wyglądała pani w poprzedniej fryzurze.

Gdzie te piękne długie loki? - komentują obserwatorzy.

Naszym zdaniem Joanna Liszowska, próbując dopasować się do panującej mody, pozbyła się jednego ze swoich największych atutów. A co wy myślicie o aktorce w ekstremalnie rozjaśnionym blondzie? 

Zobacz także: Marina ma teraz blond włosy. W nowej fryzurze można pomylić ją z... Maffashion

 Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje