Poprzedni artykuł: Jesień i zima będą należeć do wheat blond! Ale ta koloryzacja odmładza... Następny artykuł: Sara Boruc-Mannei ma nową fryzurę. Postawiła na bardzo modny balayage

Wow, Joanna Liszowska znowu zmieniła fryzurę. Teraz aż trudno ją rozpoznać

Joanna Liszowska, gwiazda "Przyjaciółek" ponownie przeszła metamorfozę. Po jej lokach nie ma śladu. Aktorka postawiła również na grzywkę.

Włosy to znak rozpoznawczy Joanny Liszowskiej. Te kręcone, gęste i grube pasma rozpoznamy wszędzie! A raczej rozpoznałybyśmy, gdyby aktorka nie zdecydowała się zmienić po raz kolejny fryzury. To chyba najlepsza jak dotąd metamorfoza tej gwiazdy.

Joanna Liszowska ma nową fryzurę

Najwyraźniej Joanna Liszowska w ostatnim czasie nie może przestać spełniać włosowych fantazji. Widać, że potrzebuje zmian, bo na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy, miała już kilka różnych fryzur.

Najpierw zrezygnowała z jednolitego blondu na rzecz przedłużonego odrostu. Później zaczęła nosić długą perukę w platynowym kolorze prosto od Kajetana Góry. Kolejnym drastycznym krokiem było przefarbowanie włosów na miedziany brąz, który niestety dodał jej lat... A na koniec obcięła długie pasma i zdecydowała się na modną fryzurę do ramion i ponowne rozjaśnienie.

Te wszystkie zmiany zawsze miały jeden element wspólny. Chodzi o przedziałek na środku głowy - z niego nigdy nie potrafiła rezygnować. Czy ktokolwiek pamięta Joannę Liszowską w grzywce? My sobie nie przypominamy takich czasów... Teraz już się pewnie domyślacie, na czym polega najnowsza zmiana w wyglądzie włosów aktorki. 

Nie da się ukryć, że grzywki ostatnio znów wracają do łask. Joanna Liszowska chyba po raz pierwszy zdecydowała się obciąć pasma z przodu. Znając zamiłowanie gwiazdy "Przyjaciółek" do sztucznych włosów, zastanawiamy się czy jej metamorfoza jest prawdziwa.

Fani są oczarowani jej nową fryzurą i oczywiście nie szczędzą Joannie Liszowskiej komplementów. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem można przeczytać wiele miłych słów na temat nowego uczesania aktorki.

- Nie poznałam Cię w pierwszej chwili.. Efekt wooow.

- Jejku, jak ślicznie w prostych włosach.

- Wow jaka zmiana.

- Jaka przemiana tak o wiele lepiej Ci.

Myślicie, że metamorfoza gwiazdy "Przyjaciółek" to zasługa kolejnej peruki, czy jednak aktorka wreszcie zdecydowała się na prawdziwą zmianę fryzury?

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannaliszowskaofficial

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:20

Nasze propozycje