Poprzedni artykuł: Znamy triki, dzięki którym ukryjesz tłuste włosy. Wcale nie chodzi o s... Następny artykuł: Wzmacniaj, odświeżaj i podkreślaj swój kolor maskami pigmentacyjnymi

Joanna Moro ścięła długie włosy! Aktorka postawiła na fryzurę modną 15 lat temu

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Joanna Moro
Nowa fryzura Joanny Moro to zupełne zaskoczenie. Aktorka nigdy wcześniej nie miała tak krótkich włosów, a tym bardziej grzywki. Jak teraz wygląda?

Po długich falach Joanny Moro nie ma śladu. Do tej pory aktorka nigdy mocno nie eksperymentowała z fryzurą, wreszcie zdecydowała się na odważną zmianę. Zarówno fani, jak i my jesteśmy w ogromnym szoku.

Joanna Moro drastycznie skróciła włosy

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na krótkie cięcie. Niedawno swoją metamorfozą zszokowała Iga Krefft, a jej śladem poszła Joanna Moro. Choć Joanna Moro obcięła mniej włosów, to jej przemiana zrobiła na nas większe wrażenie. Nowa fryzura aktorki to dzieło Jagi Hupało, jednej z najbardziej uznanych stylistek fryzur w Polsce, która lubi mocne, geometryczne cięcia. Trzeba przyznać, że wyglądają one niezwykle efektownie.

Joanna Moro oczekiwała znaczącej zmiany, a z salonu fryzjerskiego Jagi Hupało "Born To Create" wyszła zupełnie odmieniona. Długie blond pasma zastąpiła fryzura, która była modna na początku XXI wieku. Przez bardzo długi czas podobną nosiły takie gwiazdy, jak Nelly Furtado, Gwen Stefani oraz Agnieszka Chylińska. Teraz już na pewno wiecie, jakie cięcie wybrała Joanna Moro - mowa o geometrycznym bobie.

Moda lat 90. i ta z początku lat dwutysięcznych co jakiś czas powraca. Starym rozwiązaniom nadajemy nowoczesny charakter i prezentujemy jako zupełnie nowe trendy. Zyskują dzięki temu nowe życie. Co więcej, przyjmują się tak samo dobrze i szybko, jak za pierwszym razem. Nie inaczej jest właśnie w przypadku fryzury Joanno Moro.

Nie da się ukryć, że aktorka w nowej fryzurze prezentuje się zdecydowanie dojrzalej, ale to wcale nie oznacza nieudanej metamorfozy. Włosy Joanny Moro wyglądają na obcięte równo, niczym od linijki, ale mogą jednak sprawiać nieco kłopotu o poranku. Nieustanne prostowanie ich, aby wyglądały jak na powyższym zdjęciu, może je niestety zniszczyć... Jesteśmy bardzo ciekawe, jak Joanna Moro poradzi sobie z ich codziennym układaniem.

Zdjęcie: Instagram.com/joannamoro.official; Instagram.com/joannamoro.official

A wy co myślicie o jej nowej fryzurze?

Jesteście na "tak" czy na "nie"?

Zdjęcie główne: Instagram.com/joannamoro.official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 16:38

Nasze propozycje