Poprzedni artykuł: Kwadratowa twarz - jaką fryzurę wybrać i czego unikać? Następny artykuł: Najlepszy suchy szampon do włosów? Teraz w dużej promocji w Hebe!

Słynny Jon Snow ogolił głowę. Po jego pięknych lokach nie ma śladu

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd
Kit Harrington, znany jako Jon Snow z serialu "Gra o Tron", pozbył się pięknych loków. Nowa fryzura aktora może nie spodobać się jego fankom.

Za sprawą włosów, które dodawały Kitowi Harringtonowi nonszalancji, szybko stał się obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Diametralna zmiana fryzury może jednak sprawić, że spore grono fanek tego aktora zmieni zdanie co do jego atrakcyjności. Serialowy Jon Snow całkowicie zgolił kruczoczarne loki i teraz zupełnie nie przypomina dawnego siebie.

Jak Kit Harrington wygląda w nowej fryzurze?

Koniec "Gry o Tron" zasmucił wielu fanów tego serialu, ale aktorom przyniósł z pewnością ulgę. Wielu z nich wreszcie mogło pozwolić sobie na zmianę wizerunku, który do tej pory musieli pieczołowicie pielęgnować, aby w każdej chwili móc wrócić na plan. Tak było w przypadku kręconych włosów Kita Harringtona.

Nadal trudno nam sobie wyobrazić, że charyzmatyczny Jon Snow miałby nagle występować w innej fryzurze. Niestety stało się... Aktor postanowił całkowicie zgolić włosy.

Niedawno paparazzi wypatrzyli serialowego Króla Północy na jednej z brytyjskich ulic, kiedy spacerował z psem. Wygląda na to, że Kit Harrington definitywnie rozstał się z wizerunkiem Jona Snowa.

Nie dało się nie zauważyć, że Kit Harrington sporadycznie podcinał kędziory. Zawsze jednak miały taką długość, że widać było ich piękny skręt. Tym razem jednak postawił wszystko na jedną kartkę i zupełnie się ich pozbył. Jego włosy mają teraz może kilka milimetrów długości. 

Wygląda na to, że decyzja jest podyktowana jego nową rolą w filmie "Eternals" produkowaną przez Marvel Studios, gdzie wciela się w postać Black Knighta. Na pierwszych zdjęciach z planu widać, że włosy ma zaczesane gładko do tyłu. Niewykluczone jednak, że jego postać ulegnie metamorfozie. Poza tym uwagę fanów zwróciła też sylwetka aktora, która jest teraz wyraźnie umięśniona.

Która fryzura Kita Harringtona podoba wam się bardziej - z lokami czy ta króciótka?

kit harrington

Zdjęcie: Invision/Invision/East News

Zdjęcie główne: Invision/Invision/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 00:49

Nasze propozycje