Poprzedni artykuł: Hit z wybiegu - podwójne kłosy w nowej odsłonie! Następny artykuł: Twoje włosy kruszą się? Wypadają? Oto przepis na... obiad, który przyw...

Julia Kamińska przefarbowała się na blond? Zobaczcie zdjęcie!

Czy długie brązowe włosy filmowej „Brzyduli” to już historia? Julia Kamińska pokazała się w nowej fryzurze. Pasuje jej?

Zdjęcie Julii Kamińskiej w krótkiej blond fryzurce robi furorę w Internecie. Aktorki zawsze była znana z długich, wypielęgnowanych kasztanowych włosów. Julia ostatnio zdecydowała się na jasne refleksy, który dodawały jej kobiecości, ale byla wierna swojemy kolorowi. Dlatego teraz fani nie mogą przestać komentować jej najnowsze zdjęcie.

Julia Kamińska zaprezentowała się w bardzo krótkich włosach w kolorze jasnego blondu. Niedawno taki kolor zaprezentowała również Kylie Jenner. Wiele osób zwróciło jednak uwagę Julii na to, że ani kolor, ani długość włosów kompletnie nie pasują do aktorki. Jedna z obserwatorka poprosiła nawet Julię, aby „nie zamieniała się w pieczarkę”.

#noniewiem #amoze #notsure #butmaybe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Julia Kamińska na szczęście postraszyła tylko swoich fanów. Okazało się, że postanowiła zmienić swój wygląd tylko na chwilę - założyła perukę

Ale to, jakie hashtagi umieściła pod zdjęciem, świadczyło jednak o tym, że bardzo dobrze czuła się w takiej fryzurze. Być może zobaczymy niedługo zupełnie odmienioną Julię?

Julia Kamińska

Podoba Wam się taka chwilowa zmiana wizerunku aktorki? Powinna zmienić kolor?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:47

Zobacz także

Nasze propozycje