Poprzedni artykuł: Wow! Karolina Gilon już tak nie wygląda! Postawiła na bardzo modny kol... Następny artykuł: Tinsel hair to najmodniejsza koloryzacja na święta! Wygląda przepiękni...

Julia Wieniawa ma grzywkę! Fani: 'Wyglądasz jak bliźniaczka Ani Lewandowskiej'

Fryzury, , tagi: grzywka, Julia Wieniawa
Młoda aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Julia Wieniawa zrobiła sobie prostą grzywkę i teraz do złudzenia przypomina Annę Lewandowską.

Nowa fryzura Julii Wieniawy powstała na potrzeby sesji okładkowej jednego z kolorowych magazynów. Nie zmienia to jednak faktu, że zmiana bardzo wszystkich zaskoczyła. Mogłoby się wydawać, że gwiazda nie pozbędzie się charakterystycznego dla siebie przedziałka na środku głowy. A tu taka niespodzianka!

Julia Wieniawa ma prostą grzywkę!

Ostatnio sporo gwiazd decyduje się na zrobienie sobie grzywki. Anna Lewandowska postawiła na modną curtain bang, później taką samą fryzurę zrobiła sobie Doda, a teraz przyszedł czas na Julię Wieniawę. Jej włosy są jednak bardziej równe. Brak postrzępionych końców tworzy półokrąg, który bardzo dobrze modeluje szczuplutką twarz młodej gwiazdy. 

Fani natychmiast po opublikowaniu zdjęcia grzywki zasypali Wieniawę komplementami. Niektórzy zaczęli nazywać ją nawet Kleopatrą! I coś w tym chyba jest... :)

- Wyglądasz jak bliźniaczka Ani Lewandowskiej! 

- Ale ci ślicznie w grzywce.

- Zmiany są potrzebne, a ta naprawdę jest słuszna! Jeśli nie obcięłaś grzywki, a doczepiłaś, pędź do fryzjera, bo wyglądasz świetnie! 

- Dlaczego zawsze wszystko do ciebie tak pasuje!

Musimy jednak dodać, że ta grzywka budzi nasze wątpliwości. Nie pod względem estetycznym, bo jest idealnie zrobiona. Zastanawiamy się jednak, czy aby na pewno jest prawdziwa. Julia Wieniawa opublikowała na Instastories relację z przygotowań do sesji zdjęciowej. Pokazała też kilka ujęć już w trakcie robienia zdjęć. I trudno nam uwierzyć, że stylista obcinałby jej włosy akurat w takich warunkach

I właśnie na jednym z takich ujęć widać mały prześwit między włosami z grzywki a linią włosów przy czole. I raczej nie jest to kwestia ułożenia. Zobaczcie:

Zdjęcie: Screen z Instastories

Zdjęcie główne: Instagram.com/juliawieniawa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 23:34

Zobacz także

Nasze propozycje