Poprzedni artykuł: Reese Witherspoon nie jest już blondynką?! Nowy kolor włosów dodał jej... Następny artykuł: Justyna Żyła zmieniła fryzurę! Aż trudno ją teraz rozpoznać

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę! Zobaczcie, jaką długość włosów wybrała

Julia Wieniawa rzadko eksperymentuje ze swoimi włosami, ale tym razem naprawdę zaszalała. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Niedawno nową fryzurą pochwalił się chłopak Julii Wieniawy- Baron, który zdecydował się m.in. na pomalowanie dredów. Teraz wszystkich swoją metamorfozą zaskoczyła sama Julka. 

Nowa fryzura Julii Wieniawy

Julia zazwyczaj nie eksperymentuje z włosami. Najczęściej stawia na fale albo kucyka. Od jakiegoś czasu jednak coraz śmielej zaczyna bawić się z ich długością. W marcu po raz pierwszy po długiej przerwie zaprezentowała się we włosach sięgających pasa, a teraz zrobiła to ponownie. Zdjęcie w kucyku opublikowała na swoim Instagramie, pytając swoich fanów, jak im się podoba w takim looku. Hashtag użyty w opisie "#arianamood" sugeruje z kolei, że gwiazda chciała się upodobnić do Ariany Grande. Czy jej wyszło? 

Fani są zachwyceni lookiem Julii Wieniawy i podkreślają, że naprawdę wygląda jak Ariana Grande. 

"niewalająco przecudnie "
"Serio jak Ariana "
"Polska Ariana Grande" - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba nowa fryzura Julii Wieniawy? Czy waszym zdaniem powinna zostać przy takiej długości włosów? Przypominamy, że niedawno na przedłużenie włosów zdecydowała się także Małgorzata Rozenek-Majdan, jednak po krótkim czasie zrezygnowała z nowej fryzury. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 06:55

Zobacz także

Nasze propozycje