Poprzedni artykuł: Wizażanki przetestowały kosmetyki do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7.... Następny artykuł: Gwiazda "Plotkary" utleniła włosy! Do twarzy jej w białym blondzie?

Justyna Steczkowska pokazała się w nowej fryzurze. 'Kochani w krótszych lepiej?'

Justyna Steczkowska przyzwyczaiła nas do swoich długich, bujnych włosów. Czyżby odważyła się na zmianę?

Wokalistka zawsze wyróżniała się nie tylko oryginalnym głosem, ale również pięknymi, długimi włosami w ciemnym kolorze. Choć mówi się, że "kobieta zmienną jest", to jednak mało kto spodziewał się, że Justyna Steczkowska postanowi zaszaleć z fryzurą. Jednak wokalistka postanowiła zaskoczyć fanów!

Polecamy:  Magda Gessler zmieniła fryzurę! Fani: "Co najmniej 10 lat młodziej i 10 kg mniej"

Justyna Steczkowska w krótkich włosach

Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie i Facebooku zdjęcie, na którym prezentuje się we włosach sięgających jej do ramion. Podpisała je w sposób sugerujący, że zmiana długości włosów już nastąpiła lub niebawem możemy się jej spodziewać: "Kochani w krótszych lepiej? ☺ #JustynaSteczkowska #długie #czy #krótkie #włosy". Fani zareagowali niemal natychmiast. Na Facebooku zdjęcie doczekało się ponad 900 reakcji i 150 komentarzy, a na Instagramie polubiono je ponad 3 tys. razy. Zdania co do tego, na jaką długość włosów powinna się zdecydować wokalistka, są podzielone, ale większość osób twierdzi, że Justyna Steczkowska doskonale prezentuje się w każdej fryzurze. 

Polecamy:  Tymi słodyczami możesz się objadać do woli. Zamiast utyć, zapuścisz piękne włosy

"Zarówno w krótszych jak i dłuższych włosach wyglądasz bosko!!!"
"Super wygląda Pani w obu wersjach :)"
"Pięknej ... Zadbanej ... dobrze w obu odsłonach - PODZIWIAM " - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba Justyna Steczkowska w krótkich włosach?

Spokojnie, wszystko wskazuje na to, że zdjęcie umieszczone przez Justynę Steczkowską pochodziło z dawnych czasów, a i na nim włosy wyglądają bardziej na podpięte, a nie obcięte. W najnowszym materiale wokalistka prezentuje już fryzurę o długości, do której nas przyzwyczaiła. 

Polecamy:  Włosy w kolorze jeżyn bez dekoloryzacji? To hit dla brunetek

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:45

Zobacz także

Nasze propozycje