Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa zmieniła fryzurę! Zobaczcie, jaką długość włosów wybrał... Następny artykuł: Włosy przestają wypadać, szybciej rosną, a skóra głowy jest nawilżona....

Justyna Żyła zmieniła fryzurę! Aż trudno ją teraz rozpoznać

Nowa fryzura Justyny Żyły zelektryzowała jej fanów. Wiosenna metamorfoza zupełnie ją odmieniła. Jak teraz wygląda?

Ostatnio w życiu Justyny Żyły sporo się zmieniło. Nie tylko rozwiodła się z Piotrem Żyłą, ale też rozpoczęła intensywną pracę nad swoim blogiem. Została również prowadzącą programu telewizyjnego o absurdalnm tytule i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", w którym niestety nie zbierała zbyt pochlebnych ocen. Najwidoczniej zapragnęła zmienić kolejną rzecz w swoim życiu i tym razem padło na włosy. Cięcie to była naprawdę dobra decyzja!

Justyna Żyła w nowej fryzurze

Celebrytka nigdy wcześniej nie zdecydowała się na radykalną zmianę wyglądu, dlatego jej ostatnia decyzja może nieco zaskakiwać. Nowy look Justyny Żyły jej fani mogą podziwiać na Instagramie, gdzie pochwaliła się zadziorną fryzurką. Do tej pory związywała włosy w kucyk albo nosiła przedziałek na środku głowy. Zwykła i bardzo prosta fryzura z pewnością była dużo łatwiejsza w ułożeniu, ale nowe cięcie zupełnie odmieniło celebrytkę.

Postawiła na bardzo modną grzywkę, którą może pochwalić się również Anna Lewandowska. Delikatnie zasłaniające brwi oraz oczy pasma są odpowiednio przerzedzone, dzięki czemu tworzą dość lekki efekt. Moda na przedłużoną i postrzępioną grzywkę trwa już od kilku miesięcy. Nic dziwnego, że również Justyna Żyła zdecydowała się poddać mocy tego trendu. W opisie do zdjęcia blogerka kulinarka podkreśliła, że po wizycie u fryzjera kobieta od razu lepiej się czuje.

"Pazurkowe" cieniowanie sprawiło, że fani nie szczędzą jej komplementów w komentarzach na Instagramie. 

Naszym zdaniem wiosenna metamorfoza Justyny Żyły to bardzo dobry krok. Jesteśmy ciekawe, czy kiedyś zdecyduje się na zmianę koloru włosów... :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/justynazyla

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:26

Zobacz także

Nasze propozycje