Poprzedni artykuł: Domowe sposoby na dodanie włosom objętości Następny artykuł: Sprawdź wyniki redakcyjnego testu suszarki Swiss Metal Master Light Go...

Wyniki testu* kapsułek Priorin®Extra

Fryzury, , tagi: testowanie, test konsumencki, suplementy diety
Blisko 100 Wizażanek miało okazję przetestować kapsułki Priorin®Extra - suplement diety, który dzięki biotynie wzmacnia cebulki włosów od wewnątrz dostarczając im niezbędnych składników odżywczych. Zobacz, jakie były ich wrażenia!
Wyniki testu kapsułek Priorin®Extra

Priorin®Extra to marka stworzona z myślą o kobietach, które pragną zadbać o zdrowie swoich włosów od wewnątrz, aby czuć się pięknie i kobieco każdego dnia. Biotyna wchodząca w skład suplementu diety Priorin®Extra w naturalny sposób wspomaga wzmacnianie  korzenia włosa i wspomaga naturalne procesy wzrostu włosów. Priorin®Extra zawiera unikalną formułę 3ACTIV+ z dodatkiem biotyny, która działając na poziomie komórek włosa wspomaga ich wzrost. Priorin®Extra to unikalne połączenie ekstraktu z prosa, L-cystyny i kwasu pantotenowego (witaminy B5) z biotyną, która pomaga zachować włosy w dobrej kondycji, wpływa na ich prawidłowy stan i zdrowy wygląd.

Wrażenia Wizażanek z testu* Priorin®Extra:

77% Wizażanek chciało przetestować kapsułki Priorin®Extra. 15% testerek miało nadzieję wspomóc wzrost swoich włosów, a 8 % chciało dodać im blasku i objętości.

41% dziewczyn używało produktu wzmacniającego włosy po raz pierwszy w życiu. 32% stosowało wcześniej kapsułki, a pozostałe testerki miały styczność  tylko z szamponem, odżywką lub inną formułą produktu wzmacniającego włosy.

Prawie wszystkie Wizażanki (97%) zastosowały się do przyjmowania zalecanej dziennej dawki dwóch kapsułek Priorin®Extra, a 87% z nich przyjmowało produkt przez 3 miesiące lub dłużej.

Ponad połowa testerek zauważyła pierwsze pozytywne rezultaty na włosach już po upływie miesiąca lub nawet wcześniej, a co 3 dziewczyna po 2 miesiącach.

Wyniki testu kapsułek Priorin®Extra

81% Wizażanek uważa, że stosowanie suplementu diety Priorin®Extra pomaga zapobiegać wypadaniu włosów oraz wspomaga i stymuluje ich wzrost, a 71% zgadza się ze stwierdzeniem, że zażywanie produktu dodaje włosom blasku i objętości.

74% testerek wysoko lub bardzo wysoko ocenia jakość kapsułek Priorin®Extra, a 73% poleciłoby produkt swoim znajomym.

*Test przeprowadzony w okresie 12.06 – 12.09.2015 r. przez redakcję Wizaż.pl na zlecenie firmy Bayer. 

materiał sponsorowany

L.PL.MKT.11.2015.3294

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje