Poprzedni artykuł: Usuwają zanieczyszczenia i przyspieszają porost włosów. Oto najlepsze... Następny artykuł: Julia Wieniawa ma grzywkę! Fani: 'Wyglądasz jak bliźniaczka Ani Lewand...

Wow! Karolina Gilon już tak nie wygląda! Postawiła na bardzo modny kolor

Metamorfoza Karoliny Gilon to niemałe zaskoczenie. Gwiazda zdecydowała się zrezygnować z charakterystycznego koloru blondu, bo zamarzyło jej się coś ciemniejszego.

Karolina Gilon od bardzo dawna była wierna blondowi. Dość jasny odcień podkreślał jej wyjątkową urodę i po prostu do niej pasował. Ale z jakiegoś powodu postanowiła zrezygnować ze złocistych pasm i wybrała kolor, który już teraz trenduje, ale dopiero na przełomie nowego roku może stać się niezłym hitem. Jak wygląda w nowej fryzurze? Tak prezentowała się w blondzie:

Metamorfoza włosów Karoliny Gilon

Karolina Gilon to jedna z największych buntowniczek polskiego show-biznesu. Zaistniała dzięki udziałowi w "Top Model" i zaszła tam dość wysoko. Wystąpiła w piątej edycji programu, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Charakterystyczna uroda, tatuaże, niespotykany styl pozwoliły jej wyróżnić się wśród gwiazd na imprezach branżowych i utrzymać na salonach dłużej niż sezon. Wygląda jednak na to, że po kilku latach kariery znudziło jej się rozjaśnianie włosów i zapragnęła wrócić do naturalności.

Winter white czy może mushroom blonde? Jak myślicie, którą wersję kolorystyczną wybrała Karolina Gilon? Nowa fryzura modelki to właśnie idealny przykład mody na grzybkową koloryzację. Przyciemnienie pasm było strzałem w dziesiątkę, choć mamy wrażenie, że gwiazda wygląda nieco poważniej. Tak sama skomentowała spontaniczną decyzję o zmianie koloru włosów:

Zmiany! Zmiany są super gdy chcemy w sobie coś poprawić. Kazdy z nas ich czasem potrzebuje. Tylko nie należy szukać zbyt daleko. Nasza naturalna baza jest ekstra, wystarczy ją czasem trochę poprawić. Tym razem poszłam w stronę tego, co dała mi natura, czyli ciemny blond. I wiecie co? Mimo, że eksperymentowałam z moimi włosami już na milion sposobów to teraz czuję się najlepiej. Kolor zbliżony do moich naturalnych. Ciemny blond. I taka naturalna akceptuję siebie najbardziej. Jestem ciekawa, czy wam też się spodobam w tej wersji?

Włosami Karoliny Gilon zaopiekował się Damien Koba, który pracuje również z Edytą Herbuś, Marceliną Zawadzką czy Honoratą Skarbek. Podoba wam się metamorfoza Karoliny? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/karolinagilonofficial

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 22:29

Zobacz także

Nasze propozycje