Poprzedni artykuł: Maska do długich włosów, która je pogrubia? Tak! Teraz dostaniesz ją z... Następny artykuł: To najmodniejsza fryzura ślubna na świecie! Naprawdę jest taka piękna?

Gwiazda 'Na Wspólnej' zgoliła włosy! Jak wygląda teraz serialowa Emilka?

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd
W "Na Wspólnej" Katarzyna Pyszyńska zagrała Emilkę. Teraz znowu jest o niej głośno za sprawą drastycznej zmiany fryzury.

Serialowa Emilka Gryzoń była grzeczną i bardzo spokojną nastolatką, której losy od początku wprowadzenia tej postaci budziły wiele skrajnych emocji. Ale Kasia Pyszyńska to zupełne przeciwieństwo swojej bohaterki. Jest bardzo żywiołowa, a na dodatek kocha eksperymentować z wyglądem.

W serialu i jakiś czas później nosiła piękne, długie blond włosy. Kiedy obcięła je w stylu pixie, wszyscy byli zaskoczeni. Ale dopiero teraz jej nowa fryzura robi ogromne wrażenie. Zdecydowała się na tak samo odważne cięcie, jak Katarzyna Warnke.

Zobacz także: Ten suchy szampon działa jak prawdziwe mycie włosów

Kasia Pyszyńska w nowej fryzurze

Aktorka skończyła Szkołę Filmową w Łodzi i coraz częściej można ją spotkać po drugiej stronie kamery. Tym razem jednak na chwilę wcieliła się w rolę modelki na potrzeby sesji zdjęciowej, reklamującej ubrania marki jej chłopaka. Całość została utrzymana w streetwearowym klimacie, który być może był powodem podjęcia decyzji o tak drastycznym cięciu. Jak obecnie wygląda Kasia Pyszyńska?

Zdjęcie: Screen Instastories Instagram.com/pezetofficial

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że jest związana ze znanym raperem, Pezetem (Pawłem Kaplińskim). Plotki o ich związku pojawiły się pod koniec 2017 roku i wydaje się, że przy okazji pokazania nowej fryzury Kasi, oboje te doniesienia właśnie potwierdzili. Oprócz tego, że często są widywani razem na ulicach Warszawy, teraz zapozowali do wspólnego zdjęcia za kulisami sesji zdjęciowej.

Zobacz także: Ulubione cienie blogerek i wizażystek wreszcie dostępne w Polsce!

Ze zgoloną głową Kasia Pyszyńska bardzo przypomina nam Kasię Warnke.

Myślicie, że taka fryzura pasuje do serialowej Emilki? A może dużo lepiej wyglądał w poprzednich?

Zdjęcie: Ons.pl

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 19:29

Zobacz także

Nasze propozycje