Poprzedni artykuł: Raz zastosujesz i nie będziesz mogła się z nią rozstać! Ta płukanka św... Następny artykuł: Oliwia Bieniuk obcięła włosy! Teraz jeszcze bardziej przypomina Annę P...

Kasia Zielińska znowu eksperymentuje z wizerunkiem! Zobacz jej odważną fryzurę

Nowa fryzura Kasi Zielińskiej to spore zaskoczenie. W tak jasnych włosach jeszcze jej nie widziałyśmy.

Niewiele osób pamięta chyba Kasię Zielińska sprzed jej spektakularnej metamorfozy. Ona po prostu pewnego dnia diametralnie się zmieniła. Porzuciła czarne bardzo długie włosy na rzecz rudego pixie cut, wymieniła garderobę na bardziej elegancką i to wyszło jej zdecydowanie na dobre.

Od tamtej pory śmiało eksperymentuje z fryzurą, a w zasadzie z jej kolorem oraz drobnymi wycięciami i podgalanymi bokami czy tyłem. Z rudego przechodziło stopniowo w coraz jaśniejszy blond, ale na Flesz Fashion Night 2018 zaprezentowała zupełnie nowy odcień włosów. Co za zmiana! 

Kasia Zielińska w nowej fryzurze

Zdjęcie: Ons.pl

Aktorka jest znana z odważnych decyzji, ale nie spodziewałybyśmy się, że tak drastycznie rozjaśni włosy. Tymczasem ona właśnie to zrobiła. Na zdjęciach widzimy wyraźnie jasną szarość - kolor kontrowersyjny, bo kojarzący się z siwizną. Od nasady aż po same końce błyszczy w świetle lamp aparatów fotograficznych. Na uwagę zasługuje również wzorzysta sukienka z falbaną marki Bizuu oraz transparentne sandałki.

Mamy pewne podejrzenia, że może to być również chwilowa zmiana spowodowana świeżym nałożeniem płukanki tonującej, która ochłodziła blond. Podobny efekt dają również niektóre lakiery koloryzujące do włosów - bardzo często podobne sztuczki stosuje się podczas pokazów mody. Niezależnie od tego, jak udało jej się osiągnąć taki kolor, naszym zdaniem bardzo pasuje do Kasi Zielińskiej! Siwe pasma na krótkim cięciu zawsze prezentują się bardzo stylowo.

Jak Wam się podoba nowa fryzura aktorki?

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:12

Zobacz także

Nasze propozycje