Poprzedni artykuł: 'Działa już za pierwszym razem!' - ta maska regeneruje suche włosy i w... Następny artykuł: Sablewska obcięła włosy w Los Angeles za... 1300 zł. Widzicie różnicę?

Katarzyna Zielińska już nie jest ruda! Przefarbowała włosy na... blond!

Fryzury, , tagi: blond włosy, Katarzyna Zielińska
Kasia Zielińska zaskoczyła fanów zmianą fryzury. Na Instagramie pochwaliła się zupełnie nowym kolorem włosów.

Aktorka niedawno urodziła drugie dziecko i ważną zmianę w życiu postanowiła przypieczętować zmianą wizerunku. Zielińska zrezygnowała z rudości, która była wręcz jej znakiem rozpoznawczym. Ten kolor towarzyszył jej przez wiele lat, od czasu, kiedy schudła i ścięła włosy, rozpoczynając nowy, pełen sukcesów etap kariery. Teraz zadziorne pixie cut złagodniało odrobinę dzięki blondowi z żółtymi tonami. Tak Kasia Zielińska wyglądała jeszcze do niedawna:

Katarzyna Zielińska w blondzie

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Zielińska umieściła zabawny opis:  "podobno mężczyźni wolą blondynki i mam zamiar to sprawdzić po powrocie do domu". Na razie aktorka nie pokazała się w pełnej krasie i ujawniła jedynie fragmentaryczne zdjęcie po metamorfozie.

Zobacz także: Krótsza fryzura i... mniej botoksu? Nicole Kidman wygląda młodziej o 10 lat!

Ale fani mimo to nie mogli powstrzymać się od pisania komentarzy. Większość z nich była bardzo zaskoczona metamorfozą, ale mimo to nie kryła zachwytu. Niektórzy zaczęli nawet porównywać aktorkę do Małgorzaty Kożuchowskiej!

- Mega zmiana, pięknie, świeżo

- Pani Kasiu! Pani jest jak kameleon. W każdym wydaniu wygląda Pani pięknie!

- Nie sądziłam, że będzie tak ładnie.

- To się musiało kiedyś stać! No teraz to będziesz błyszczeć.

Wśród wielu komentarzy znalazł się również ten od dziennikarki Beaty Sadowskiej, która ujawniła, kto wyczarował na głowie aktorki blond pasma. Była to stylistka z salonu Duda Hair Design

Myślicie, że Kasia Zielińska dobrze wygląda w nowym kolorze włosów? Naszym zdaniem metamorfoza jest udana, ale mamy wrażenie, że aktorka szybko zatęskni za ognistymi rudościami i niedługo znowu zaskoczy wszystkich nową fryzurą :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/katarzynazielinska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 18:37

Zobacz także

Nasze propozycje