Poprzedni artykuł: Wpadka na TikToku z obcinaniem grzywki w domu. Jak tego nie robić? Następny artykuł: Jak zmyć farbę z włosów i wrócić do naturalnego koloru?

Kate Middleton ma nową fryzurę. Księżna zdecydowała się na grzywkę na bok

Kate Middleton postawiła na małe odświeżenie wizerunku. Księżna nosi teraz długą grzywkę na bok. Zmiana na plus?

Gęste i lekko falowane włosy to znak rozpoznawczy Kate Middleton. Księżna rzadko eksperymentuje z fryzurą, a jeśli już to robi, zmiany są bardzo subtelne. Kiedyś jej włosy były zdecydowanie dłuższe, a teraz woli krótsze pasma do ramion. Kilka miesięcy temu zdecydowała się je dodatkowo rozjaśnić, ale w bardzo delikatny sposób. Tym razem księżna ponownie postawiła na subtelną zmianę fryzury. 

kate middleton fryzura włosy

Zobacz także: Księżna Kate uwielbia szampon i maskę, które można kupić w Polsce

Kate Middleton zmieniła fryzurę 

Do tej pory zawsze nosiła włosy z przedziałkiem na środku, a teraz w sieci ukazały się jej zdjęcia z przedziałkiem na bok oraz długą grzywką. Zmiana jest w teorii bardzo mała, ale trzeba przyznać, że nowe uczesanie sprawiło, że Kate wygląda bardzo świeżo i młodo. Na początku można nie zauważyć zmiany w jej wyglądzie, ale wystarczy się dłużej przyjrzeć, aby zobaczyć grzywkę na bok, której wcześniej nie nosiła. Naszym zdaniem to duża zmiana na plus! 

Długa grzywka zaczesywana na bok to bardzo twarzowa fryzura, która pasuje większości kobiet. Pomyśleć o takim uczesaniu mogą w szczególności kobiety posiadające okrągły kształt twarzy, bo będzie optycznie ją wysmuklać. To nieznaczna zmiana, a robi dużą różnicę! Podejrzewamy, że niedługo wiele kobiet będzie nosić fryzury inspirowanie cięciem księżnej Kate. ;) W końcu włosy Kate Middleton to marzenie wielu z nas!

Zobacz także: Księżna Kate zachwyciła w stylowej sukience z Zary

Zdjęcie: EAST NEWS 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 21:12

Nasze propozycje