Poprzedni artykuł: Takiego taty można jej pozazdrościć! Poświęcił rok pracy, by pomóc...... Następny artykuł: To idealny trend na wiosnę - zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać kolc...

Czy to naprawdę Katy Perry? Gwiazda mocno zaszalała z cięciem - zobaczcie, jak teraz wygląda!

Patrzymy na najnowsze zdjęcia piosenkarki i nie możemy uwierzyć: to naprawdę ona? Zobaczcie najnowszą metamorfozę Katy!

Katy Perry wielbia się zmieniać! Liczne metamorfozy są też elementem jej artystycznego wizerunku. Jeszcze nie tak dawno straszyła nietwarzowym odcieniem blondu, który równie nieoczekiwanie przybrał właściwy, zachwycający odcień. Teraz Katy po raz kolejny postanowiła coś zmienić, ale tym razem postawiła na cięcie i to dość radykalne, decydując się na modne pixie cut.

Kilka godzin temu na Instagramie piosenkarki pojawiły się filmiki, na których artystka prezentuje nową fryzurę i wprawia fanów w zdumienie. Bowiem Katy w pixie cut na pierwszy rzut oka wygląda jak... zupełnie inna osoba! Krótkie blond włosy z mocno wycieniowaną grzywką i częściowo widocznym odrostem upodabniają gwiazdę do jednego z wcieleń... Miley Cyrus. Do tego te czerwone usta... Same zobaczcie: po prostu trudno się oprzeć temu skojarzeniu!

Zobacz też: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły produkty do pielęgnacji włosów Elseve z linii Magiczna Moc Olejków od L'Oréal Paris!

Niezależnie od mniej lub bardziej domniemanych podobieństw, naszym zdaniem Katy Perry w nowej fryzurze wygląda fantastycznie. Krótkie cięcie sprawiło, że piosenkarka wygląda bardzo młodo i świeżo. Znając Katy, pewnie niedługo znowu postanowi nas zaskoczyć, ale na razie podziwiamy bardzo udane cięcie. Orlando Bloom, z którym - ku zaskoczeniu fanów - artystka niedawno się rozstała, może tylko żałować tego, co stracił ;)

Jak wam się podoba najnowszy look artystki?

Zobacz też: Ewa Chodakowska jak... Beyonce! Nie uwierzycie, jaką teraz ma fryzurę!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 lutego 2020, 01:46

Nasze propozycje