Poprzedni artykuł: Już nie loki, ale też nie proste włosy! Zobaczcie, jak teraz wygląda M... Następny artykuł: Widziałyście, jak wygląda "oszukany warkocz". To nie żadna doczepka, a...

Brzydkie blond włosy Katy Perry to przeszłość - zobaczcie nową fryzurę piosenkarki!

Do niedawna jej wygląd wzbudzał politowanie, ale te zdjęcia zmieniają wszystko - zobaczcie najnowszą metamorfozę Katy Perry!

Zaledwie parę tygodni temu internauci zastanawiali się, co skłoniło Katy Perry do przefarbowania się na nieładny, żółtawy blond. Zdjęcia artystki z urodzinowej imprezy jej partnera, Orlando Blooma, obiegły wszystkie media - Katy z niechlujnymi, rudo-blond odrostami wyglądała, delikatnie mówiąc, mało atrakcyjnie.

Okazuje się jednak, że tamta "wpadka" była prawdopodobnie wstępem do właściwej metamorfozy, której efekty możemy aktualnie podziwiać. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze - mimo, że to wciąż blond, różnica jest kolosalna. I to zdecydowanie na plus! Jej włosy mają teraz platynowy odcień, a pełne lekkości uczesanie wygląda elegancko i bardzo stylowo. Same zobaczcie:

Jeśli chodzi o nas, możemy powiedzieć tylko jedno: naszym zdaniem Katy wygląda przepięknie. Co prawda różowe futerko okalające jej ramiona może nie do końca jest w naszym guście, ale znakomicie pasuje do osobowości i stylu artystki. Patrząc na to zdjęcie, nie mamy wątpliwości, że znów jest "w formie", a poprzednia fryzura była tylko etapem na drodze do spektakularnej przemiany.

Jak wam się podoba nowy wygląd Katy Perry?

Zobacz też: Już nie loki, ale też nie proste włosy! Zobaczcie, jak teraz wygląda Monika Brodka...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 12:59

Zobacz także

Nasze propozycje