Poprzedni artykuł: 6 prostych sposobów na optyczne zagęszczenie włosów Następny artykuł: Kłos organiczny krok po kroku - sprawdź, jak go zrobić!

Kérastase Résistance Thérapiste - do bardzo zniszczonych włosów

Kérastase Résistance Thérapiste - gama do bardzo zniszczonych włosów, poddawanym zbyt wielu zabiegom
kerastase therapiste - do włosów zniszczonych

Dedykowany dla włosów o 3-4 poziomie zniszczenia- wrażenie suchości włosów. Nie są one już tak miękkie jak kiedyś, a ich kolor nie jest równie intensywny. Końce są zniszczone. W dotyku wydają się być „szorstkie” i „twarde”. To włosy zniszczone, łamliwe, rozdwajające się, sprawiają wrażenie, jakby się rozpadały, a ich końce wydają się nawet „spalone”. Stają się spłukane, matowe, pozbawione witalności. Włosy sprawiają wrażenie martwych.

Dział Zaawansowanych Badań L’Oréal po raz pierwszy zapewnia działania tak dokładnie ukierunkowane na zniszczone, poddawane nadmiernym zabiegom włosy, aby przywrócić im nowe życie. Gama wzbogacona o cztery nowe produkty o ulepszonej skuteczności - odżywkę przed kąpielą, kąpiel, maskę i podwójne serum. Gama produktów o niebieskawo-zielonkawym kolorze opakowań, symbolizującym odrodzenie. Łączy w sobie silnie pożądaną nowoczesność z rewolucyjną skutecznością, zawiera bowiem kompleks Fibra-Kap™ oraz wyciąg z rośliny rezurekcyjnej.

kerastase therapiste - do włosów zniszczonych

Ponieważ kobiety cechują się różnym typem włosów, które różnie się zachowują, marka Kérastase opracowała dwie dopasowane rutyny pielęgnacyjne.
Jedna dedykowana jest włosom cienkim, a druga włosom grubym. Obie zapewniają wyjątkową zmysłowość.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 05:53

Zobacz także

Nasze propozycje