Poprzedni artykuł: TEST redakcji: mocne utrwalenie i objętość dzięki kosmetykom do styliz... Następny artykuł: Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Gwiazda dawno nie wyglądała tak....

Kim Kardashian już tak nie wygląda! Zobaczcie, jak drastycznie zmieniła fryzurę

Celebrytka pożegnała się z charakterystycznymi, ciemnymi włosami i jest teraz... platynową blondynką!

Kim Kardashian już nie jest brunetką! Królowa konturowania i właścicielka słynnych pośladków zdecydowała się na drastyczną zmianę wizerunku - jej włosy są teraz niemal... białe!

Kim Kardashian w platynowych blond włosach

O ile za metamorfozami niektórych gwiazd trudno nadążyć (popatrzcie choćby na Katy Perry), tak w przypadku Kim Kardashian można mówić o ogromnej konsekwencji i stałości w kreowaniu wizerunku. Tym większe wrażenie robią zmiany, gdy już się na nie zdecyduje - zwłaszcza, jeśli są tak skrajne, jak w tym przypadku.

Chyba każda z nas kojarzy Kim z idealnie prostymi, ciemnymi włosami - teraz na głowie celebrytki zagościł platynowy blond o srebrzystym zabarwieniu. Mimo, że w przeszłości Kim bywała już blondynką, w takim wydaniu dawno jej nie widziałyśmy.

Kim zaprezentowała nową fryzurę po raz pierwszy na środowym pokazie Toma Forda podczas New York Fashion Week. Fani celebrytki porównują jej nowy look do fryzury Daenerys z kultowego serialu "Gra o Tron". Cóż, nie da się ukryć, że zmiana jest bardzo duża - zastanawia nas tylko, na jak długo? Nie byłybyśmy zaskoczone, gdyby Kim równie nagle wróciła do poprzedniego koloru.

Zobacz też: Irytują cię odstające włosy na czubku głowy? Z tym trikiem ujarzmisz je w 3 sekundy!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecamy wysoko oceniane kosmetyki do pielęgnacji blond włosów z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 11:12

Zobacz także

Nasze propozycje