Poprzedni artykuł: Lady Gaga zachwyciła fryzurą na Grammy 2018. Stylista pracował nad nią... Następny artykuł: Kasia Glinka ścięła włosy! Wybrała też dawno zapomniany kolor

Kim Kardashian pokazała nową fryzurę. Internauci oburzeni: "Posunęłaś się za daleko"

"Wyglądasz głupio" - komentują fani. Czyżby Kim podjęła pochopną decyzję o zmianie?

Kim Kardashian zmieniła fryzurę! Tym razem nie chodzi o koloryzację - celebrytka zaprezentowała fanom nowe uczesanie, ale... chyba nie takich reakcji oczekiwała.

Kim Kardashian z warkoczykami

Najpopularniejsza z Kardashianek lubi eksperymenty, ale na ogół polegają one na zmianie koloru włosów, lekkiej zmianie długości albo po prostu... zabawie z perukami. Jednak tym razem Kim zdecydowała się na zupełnie inną metamorfozę - proste, lśniące pasma zamieniła na misterne warkoczyki. Ozdobione koralikami sploty w odcieniu platynowego blondu kontrastują z ciemnym odrostem - takiej Kim jeszcze nie widziałyśmy:

Pod jednym ze zdjęć celebrytka napisała, że do zmiany uczesania zainspirowała ją fryzura aktorki Bo Derek z filmu "Dziesiątka" z 1979 roku.

Niestety, większość fanów nie okazała zachwytu nowym wizerunkiem Kim - pod zdjęciami pojawiło się wiele niepochlebnych wpisów. Warkoczyki celebrytki wywołały oburzenie zwłaszcza wśród Afroamerykanek, które zarzucają jej bezmyślne zawłaszczanie ich kultury. W ciągu kilkunastu godzin nowa fryzura Kim obiegła szereg mediów społecznościowych, udostępniana przez internautów i okraszona złośliwymi komentarzami:

Kim, twój snap niesamowicie mnie wkurzył. Zawsze wiedziałam, że chciałabyś być czarna, ale te warkocze i koraliki... Posunęłaś się za daleko.

Kim Kardashian wygląda idiotycznie z tymi warkoczykami i koralikami - jej poziom braku szacunku wobec innych utrzymuje się na stałym poziomie.

Mimo fali internetowego hejtu, Kim wydaje się być zadowolona ze zmiany i eksponuje uczesanie na kolejnych roznegliżowanych zdjęciach w mikrostringach. Myślicie, że tym razem posunęła się za daleko?

Zobacz też: Metaliczna koloryzacja bez niszczenia włosów i wizyty u fryzjera. Zrobisz ją w kilka minut

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:15

Zobacz także

Nasze propozycje