Poprzedni artykuł: Kultowy suchy szampon do włosów kupisz teraz za... 1 zł. Co to za prom... Następny artykuł: Małgorzata Kożuchowska z wygoloną głową i... czarnymi włosami! Dobra z...

'Kim naprawdę to zrobiła z włosami dziecka! To smutne' - internauci wściekli na Kim Kardashian

Kim Kardashian uchodzi za kochającą matkę, ale i tak zdarzają się jej wychowawcze błędy. Aktualnie w internecie toczy się bitwa o to, co pozwoliła zrobić córce z włosami.

North West obchodziła 15 czerwca piąte urodziny. Jak przystało na ważny dzień dziewczynka miała wyglądać szałowo. Kim Kardashian przygotowała jej dlatego trzy różne stylizacje i pozwoliła również... wyprostować włosy. Gdy tylko zdjęcia fryzury dziewczynki pojawiły się w sieci, natychmiast zawrzało. 

Kim Kardashian wyprostowała włosy North

Celebrytka już niejednokrotnie była krytykowana z nieodpowiedzialne zachowanie wobec własnych dzieci. Najbardziej oberwało jej się wtedy, gdy powiedziała, że nagie zdjęcia na jej profilu są autorstwa... North. Tak - tej samej pięciolatki, której teraz pozwoliła wyprostować kręcone z natury włosy

Mimo że fryzura była pięknie wykonana (wysoki kucyk oraz dobierany warkocz zamiast przedziałka), można było ją wykonać bez wysokiej temperatury i narażania włosów dziecka. "Kim naprawdę to zrobiła z włosami dziecka. To jest smutne, jak ona teraz wygląda? Zostawcie jej naturalne włosy w spokoju..." - grzmieli niektórzy internauci w komentarzach.

Inni jednak sugerowali, że North - początkująca ikona stylu, która była znana z projektowania własnych ubrań i robienia makijażu własnej matce - sama poprosiła o zmianę fryzury na dzień urodzin. Według nich nie należy wtrącać się w to, jak dana osoba wychowuje dziecko. I w pewnym sensie mają rację, ale jednak realizowanie wszystkich zachcianek dzieci może się skończyć niezbyt dobrze.

Dlaczego nie wolno prostować włosów dzieciom?

W zasadzie z tego samego powodu, dla którego nie wolno ich farbować, co ostatnio zrobiła na przykład Pink. Włosy dzieci są bardzo delikatne, a więc szczególnie narażone na wszelkiego rodzaju ingerencje. Traktowanie ich kosmetykami do stylizacji, używanie lokówki czy prostownicy albo nakładanie farb, może znacząco wpłynąć na ich zdrowie. W przypadku North problem jest o tyle złożony, że ma bardzo kręcone włosy. Loki są z natury suche, ale te w typie 3C wymagają szczególnej uwagi.

Zobacz także:Czy to następca kultowego Tangle Teezera? Poprawi kondycję włosów w ciągu 2 tygodni!

Sprężynki 3C przypominają korkociąg i mają niewielką średnicę - zaledwie długopisu. Są bardzo gęste oraz grube, dlatego też pochłaniają wszystko, co na nie zaaplikujemy. Tym bardziej należy szczególnie uważać, jakich kosmetyków używamy. W zasadzie loki to bardzo wdzięczne włosy, ale trzeba o nie umieć odpowiednio zadbać. Poniżej przedstawiamy kosmetyki do pielęgnacji, które przydadzą się każdej kobiecie z kędziorami.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kimkardashian

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2019, 08:18

Nasze propozycje