Poprzedni artykuł: Blunt bang, czyli najmodniejsza grzywka na wiosnę i lato. Wygląda uroc... Następny artykuł: Niezwykły efekt błysku na włosach! Marzymy o kryształowej koloryzacji....

Kinga Duda już tak nie wygląda! Zobaczcie, na jaką fryzurę postawiła córka prezydenta

Kinga Duda postawiła na mocne cięcie. Jest jeszcze bardziej podobna do... mamy? Oceńcie, w której fryzurze wyglądała bardziej korzystnie.

Kinga Duda mocno chroni swoje prywatne życie. Jeżeli już pojawia się w mediach, to raczej są to ważne wydarzenia, na których towarzyszy rodzicom.

Polecamy:  Przez dwa lata nie zmywała z wlosów odżywki. Jak teraz wygląda?

Dlatego kiedy podczas świąt Wielkanocnych pojawiły się nowe zdjęcia Kingi - od razu nas zelektryzowały! Powód? Córka prezydenta zmieniła fryzurę! Gdzie się podziały długie włosy, które Kinga czasem kręciła, prostowała oraz spinała w kucyka? 

Córka prezydenta postanowiła odświeżyć swój look i wyraźnie skróciła włosy - od jakiegoś czasu nosi rozpuszczone, sięgające do ramion włosy. Trzeba przyznać, że teraz wygląda bardziej dziewczęco:)

Kinga Duda w krótkich włosach

Jak widać, Kinga Duda za to nie eksperymentuje z kolorem włosów. Pozostaje przy blondzie. Warto zwrócić uwagę także na jej makijaż - lubi podkreślać swoje policzki bronzerem. Z kolei powieki często podkreśla za pomocą cieni. Nie stroni przy tym od kresek wykonanych eyelinerem. W makijażu ust za to najczęściej sięga po neutralne błyszczyki. 

Jak wam się podoba nowy look córki prezydenta? 

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Foto: EastNews/ Ons

Oto szampony, które sprawdzą się przy blond włosach:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:37

Zobacz także

Nasze propozycje