Poprzedni artykuł: 5 kroków do pięknych i naturalnych loków Następny artykuł: Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę! 'Kolor, rzecz ważna'

Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Drastyczne cięcie zupełnie ją odmieniło

Wow, co ze metamorfoza! Przed Świętami Klaudia Halejcio niespodziewanie postawiła na odważne cięcie!

Niezwykle kobieca Klaudia Halejcio postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Jak zwykle w takim przypadku padło na włosy. Pytanie brzmi, czy nowa fryzura pasuje do niej? Przypomnijmy sobie, jak wyglądała wcześniej:

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę

Aż trudno nam uwierzyć w to, że Klaudia Halejcio podjęła taką decyzję... Do tej pory aktorka mogła pochwalić się naprawdę pięknymi i bardzo długimi włosami, które były wręcz jej znakiem rozpoznawczym. Wyglądały na bardzo zadbane - połyskiwały zdrowym blaskiem.

Polecamy:Szukasz idealnego prezentu na Święta? Podpowiadamy, co możesz kupić w ostatniej chwili!

Teraz po dawnej fryzurze nie ma śladu, bo gwiazda zdecydowała się na bardzo drastyczne cięcie, które zupełnie ją odmieniło. Przedświąteczną metamorfozę Klaudii Halejcio można było niedawno podziwiać na jej Instastories, gdzie nagrała filmiki.

Mimo że nie pokazała nowej fryzury w całej okazałości, spod czapki oraz szalika wyraźnie widać wystające krótkie pasma. Myślicie, że to udana przemiana? :)

Zdjęcie: Screen z Instastories na Instagram.com/klaudiahalejcio

Zdjęcie główne: Instagram.com/klaudiahalejcio

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:31

Zobacz także

Nasze propozycje