Poprzedni artykuł: Masz proste włosy, a marzysz o pięknych i sprężystych lokach? Mamy na... Następny artykuł: Blunt bob to najmodniejsze cięcie nadchodzącego sezonu!

Nude królował już na paznokciach i ustach. Teraz na ten kolor... farbujemy włosy!

Nawet jeżeli beżowy kolor włosów na początku Cię nie przekonuje, to po obejrzeniu tych zdjęć od razu umówisz się na wizytę do stylisty fryzur.

Ta koloryzacja zdobywa coraz więcej fanek na Pintereście. Wiele kobiet w ramach inspiracji udostępniało zdjęcia dalej. Ten odcień włosów nude po prostu ma coś w sobie. A my nawet wiemy, co :). Stylistka fryzur Leanne Galvin, która pracuje w salonie Josh Wood Atelier powiedziała, że ten kolor jest pożądany z powodu efektów jakie daje.

Natychmiast rozświetla cerę (zwłaszcza oliwkową), a przy okazji podkreśla niezwykle kolor oczu. Efekt jest szczególnie zauważalny przy niebieskich i zielonych tęczówkach.

A o co powinnaś poprosić fryzjera zanim zdecydujesz się na zafarbowanie włosów w kolorze nude? Przede wszystkim o przewagę neutralnych tonów. Ciepłe sprawią, że efekt będzie zbyt złocisty, a te za bardzo chłodne z kolei sprawią wrażenie zbyt popielatych.

A teraz możesz spokojnie zajrzeć do naszej galerii i zobaczyć jak wygląda koloryzacja włosów w stylu nude.

Zobacz także: To idealna fryzura na święta i Sylwestra

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 23:33

Zobacz także

Nasze propozycje