Poprzedni artykuł: 7 najmodniejszych fryzur 2017 roku – sprawdź, która do ciebie pasuje! Następny artykuł: Odmładza i nie zniszczy włosów... Ten kolor jest hitem nowego sezonu!...

Odłóżcie drogie, ozdobne akcesoria do włosów. Nadchodzi era... tatuażu!

Potrzebujecie jedynie wzornika i sprayu. Efekt "wow" na imprezie gwarantowany, a na drugi dzień pozbędziecie się go, pójdziecie do pracy w klasycznym uczesaniu i nikt się nie domyśli, że jeszcze kilka godzin temu byłyście królowymi balu... No chyba, że będziecie zaspane;) Zobaczcie nietuzinkowy sposób ozdabiania włosów.

Przed Wami wielkie wyjście? Efektowną fryzurę możecie uzyskać już w 10 minut i to przy wykorzystaniu jedynie sprayu i wzornika.

Zacznijcie od uczesania. Jeżeli potraficie, stwórzcie koka, zróbcie warkocz, czy inną fryzurę i dobrze ją utrwalcie. Następnie wydrukujcie lub narysujcie i wytnijcie szablon motywu, jaki Wam się marzy na włosach.

Wzornik przyłóżcie do wybranego miejsca na włosach, w którym chcecie aby zagościł i spryskajcie go kolorowym sprayem do włosów. Trzeba uważać, aby się nie przemieścił, więc pomoc koleżanki albo nawet partnera jest bardzo wskazana.
Gotowy tatuaż utrwalcie lakierem. Prawda, że proste?

Zobaczcie, jak dokładnie wygląda wykonanie takiego tatuażu na włosach.

Po imprezie z łatwością zmyjecie tę ozdobę z włosów. 

Niedawno pokazywałyśmy Wam też inny sposób na ozdobienie włosów tatuażem. Odbywało się to za pomocą naklejenia ozdobnego tatuażu na włosy. Spray jest jednak o tyle lepszym rozwiązaniem, że się nie kruszy pod wpływem ruchu, a przy wielu motywach również doskonale "pracuje" na włosach tworząc ciekawe efekty wizualne (wszystko jednak zależy od wyboru wzoru i uczesania). 

Jesteście chętne na wypróbowanie tatuażu na włosach? Zobaczcie w naszej galerii propozycje od Janine Ker, stylistki fryzur. 

Foto: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:46

Zobacz także

Nasze propozycje