Poprzedni artykuł: Maska z naftą kosmetyczną Seboradin - ochrona włosów latem Następny artykuł: Nioxin Diaboost - nowy wymiar objętości Twoich włosów

Kolorowe włosy na wiosnę 2014 - zrób je sama!

Podobają Ci się kolorowe włosy? Zobacz, jak zrobić je samodzielnie w domu!

Kolorowe włosy już kolejny sezon królują na wybiegach. Na wiosnę i lato 2014 kreatorzy trendów proponują włosy w nasyconym zielonym kolorze i we wszelkich pastelowo-pudrowych odcieniach różu, błękitu i pomarańczy.

kolorowe włosy na wiosnę 2014

Od lewej: Zac Posen, Ohne Titel, Calla, Ashish

Fryzura w takim kolorze jest bardzo odważnym i nieco kontrowersyjnym trendem. Nie pasuje też wszystkim, ani do każdej okazji, dlatego w tym sezonie prawdziwy renesans przeżywają produkty do czasowej koloryzacji włosów. Kiedyś były to bibuły czy spraye, dziś producenci proponują nam kolorowe kredy i farbujące kostki. Efekt, który możemy osiągnąć używając takich produktów jest albo bardzo krótkotrwały – do pierwszego mycia (Hair Chalk The Body Shop i COLOR.BUG Kevin Murphy) albo utrzymuje się do kilku myć (Hair Chalk L'Oréal Professionnel i toner La Riché Directions).

kolorowe włosy na wiosnę 2014

Od lewej: Kevin Murphy COLOR.BUG, różowa kostka koloryzująca, 70zł; The Body Shop, błękitny Hair Chalk, 25zł; L'Oréal Professionnel, fioletowy Hair Chalk; La Riché Directions, półtrwały toner do włosów, ok. 30zł.

Pamiętaj: do chwilowej koloryzacji możesz użyć tradycyjnej bibuły czy suchych pasteli – jednak używanie dedykowanych produktów jest przyjemniejsze, znacznie bezpieczniejsze dla włosów i końcowy efekt jest bardziej przewidywalny.

Jeśli do koloryzacji użyłaś produktu, który utrzymuje się na włosach do kilku myć, a chciałabyś pozbyć się go w całości wcześniej, wystarczy, że suche włosy w zafarbowanym miejscu energicznie przetrzesz szamponem oczyszczającym. Po 2-3 minutach wystarczy spłukać włosy wodą i po kolorze nie zostanie śladu! :)

Miałyście kiedykolwiek kolorowe włosy?

zdjęcia: Imax Tree, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 21:56

Nasze propozycje