Poprzedni artykuł: Masz krótkie włosy, ale marzysz o ombre? To możliwe! Następny artykuł: Tego jeszcze nie było! Coca Cola nadaje się do... pielęgnacji włosów?

Chcesz optycznie nadać włosom objętości? Wypróbuj koloryzację w stylu baby lights

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Oklapnięte włosy, szczególnie o tej porze roku, nie wyglądają zbyt atrakcyjne. Ale te proste i ulizane druty można uratować nie tylko kosmetykami do stylizacji.

Trwały efekt osiągniesz dzięki koloryzacji baby lights. Polega ona na tym, że na całych włosach rozprowadza się bardzo cienkie pasma jaśniejszych kosmyków. Na pierwszy rzut oka mogą one być niewidoczne. Jednak gdy przyjrzymy się uważnie, to zauważymy różnicę. Dzięki baby lights już nie będziesz musiała wstawać dużo wcześniej rano, aby ułożyć fryzurę.

A skąd w ogóle wzięła się nazwa? Chodzi o włoski, które naturalnie rozjaśnia słońce. Taki efekt bardzo często można zaobserwować u dzieci. Wydaje nam się wtedy, że włosy pociechy są wyjątkowo grube, a jednocześnie wyglądają dość lekko. Przy niektórych fryzurach można zauważyć, że wręcz odbijają światło i tworzą charakterystyczne załamania. W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wygląda efekt koloryzacji baby lights.

Zobacz także: Mity na temat farbowania włosów

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 14:35

Zobacz także

Nasze propozycje