Poprzedni artykuł: Top knot wraca! Fryzura, którą kiedyś lansowała Gwen Stefani znowu jes... Następny artykuł: Czy TE włosy udało się uratować? Po metamorfozie ta kobieta jest nie d...

Choć kiedyś były uważane za obciachowe, teraz wracają w wielkim stylu - czas na włosy w odcieniu cherry red!

Ten odcień dotychczas kojarzył nam się z (niezbyt szykownymi) latami 90-tymi, ale chyba czas zmienić podejście. Czy wiśniowe włosy będą kolejnym koloryzacyjnym hitem?

Czerwień przez długi czas raczej nie uchodziła za szczególnie pożądany kolor włosów. Pomijając oczywiste skojarzenia z liderem formacji Ich Troje, wiśniowe fryzury przez długi czas były popularne raczej w gronie przedstawicielek starszego pokolenia, pamiętającego jeszcze czasy PRL-u. Wygląda jednak na to, że teraz wracają do łask - włosy w odcieniu cherry red opanowały media społecznościowe!

Cherry red hair - powrót wiśniowych włosów

Będziemy uczciwe - aktualna odsłona cherry red hair jest nieco bardziej wyrafinowana niż efekt, który zapewniały płukanki stosowane w latach 90-tych. Najbardziej pożądany odcień ma kolor dojrzałej wiśni i powinien - niczym owoc - połyskiwać w promieniach słońca. Dobrze wykonana wiśniowa koloryzacja wygląda świetnie zarówno na prostych, jak i kręconych włosach - można zaryzykować twierdzenie, że  - podobnie jak burgundy hair - będzie pasować większości kobiet.

Pod hashtagiem #cherryredhair znajdziemy dziesiątki wiśniowych fryzur. Wybrałyśmy kilka z nich i umieściłyśmy je w naszej galerii - warto je przejrzeć, bo są naprawdę inspirujące. Może odkryjecie swój idealny kolor na najbliższe miesiące? :)

Co sądzicie o wiśniowych włosach? Podoba wam się taka koloryzacja?

Zobacz też: Salma Hayek już nie jest brunetką? Takiego koloru włosów nikt się po niej nie spodziewał...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy odżwycze maski do farbowanych włosów z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:28

Zobacz także

Nasze propozycje