Poprzedni artykuł: Kristen Stewart już tak nie wygląda! Ale czy ten kolor włosów to dobry... Następny artykuł: Blogerka pokazała, jak maluje włosy na różowo... dwuletniej córce! Fan...

To najmodniejsza koloryzacja włosów tych wakacji - pod warunkiem, że starczy ci... odwagi!

Masz ochotę zaszaleć z kolorem włosów na lato? Postaw na super modne ocean hair - nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie!

Sezon wakacyjny to okres, w którym możemy pozwolić sobie na więcej luzu niż zwykle. To świetny moment, by poeksperymentować z kolorem włosów - festiwalowa moda wychodzi na ulice, kusząc feerią barw. W ten klimat idealnie wpisuje się koloryzacja ocean hair, która jest ostatnim hitem Instagrama!

Ocean hair - hit lata 2017?

Jeśli myślicie, że ocean hair to po prostu niebieskie włosy, z góry mówimy: jesteście w błędzie. W końcu nie ma takiego koloru, który oddawałby jeden do jednego barwę oceanu. To cała paleta odcieni: granaty, błękity, zielenie, a nawet przebłyski fioletu. Takie są też ocean hair: niejednoznaczne i pełne głębi. Mogą być gładkie i spokojne, lub wzburzone i pofalowane jak podczas sztormu - w każdej wersji sprawiają, że trudno oderwać od nich oczy.

Na Instagramie znajdziemy tysiące fantazyjnych koloryzacji inspirowanych oceanem, które przywodzą na myśl wakacje w najpiękniejszych rajskich kurortach. Zajrzyjcie do naszej galerii i same zobaczcie - oglądając je, same nabieramy ochoty na letnie szaleństwo!

Co sądzicie o ocean hair? Zdecydowałybyście się na taką koloryzację?

Zobacz też: Taylor Swift jest nie do poznania! W takich włosach jeszcze jej nie widziałyśmy

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Farbowane włosy wymagają intensywnej pielęgnacji - polecam wysoko oceniane odżywki z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:49

Zobacz także

Nasze propozycje