Poprzedni artykuł: Maja Bohosiewicz już tak nie wygląda. Aktorka zrezygnowała z blondu! Następny artykuł: Nowy trend na włosach! Spróbujecie... złotej folii? Wygląda naprawdę p...

Masz dość blond pasemek? Spróbuj nowej koloryzacji oceanic brunette!

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Jasne pasma włosów na tle brązowych kosmyków nie zawsze wyglądają oszałamiająco. Aby efekt był spektakularny potrzebne są wiedza, a także umiejętności. Wizyta w sprawdzonym salonie fryzjerskim będzie zatem nieunikniona. Nieudane farbowanie możesz jeszcze uratować.

A to wszystko dzięki koloryzacji Oceanic Brunette.

Pomysłodawczynią jest Hannah Edelman, która pracuje w salonie Brush in Hand. Wcześniej zasłynęła z farbowania włosów w kolorze chocolate mauve. Stylistka fryzur przyznała, że efekt głębokiego, oceanicznego koloru wcale nie jest trudny do osiągnięcia. Nadaje się idealnie do pokrycia blond pasemek, ponieważ ten bazowy kolor idealnie podbije odcienie niebieskiego.

Aby uzyskać idealny odcień oceanicznej głębi, Edelman wymieszała ze sobą następujące kolory: średni niebieski, jasny niebieski, fioletowy, średni fioletowy, jasny lawendowy. Efekt możesz zobaczyć w naszej galerii. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez stylistkę fryzur, która przygotowała koloryzację.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/442760207100610513

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:51

Zobacz także

Nasze propozycje