Poprzedni artykuł: Katie Holmes nosiła tę fryzurę 11 lat temu. Teraz do niej wróciła, bo... Następny artykuł: Małgorzata Kożuchowska zmieniła kolor włosów? Zobaczcie to zdjęcie!

Root Beer Hair to nowa koloryzacja dla brunetek. Gwiazdy już ją noszą!

Fryzury, , tagi: Kaia Gerber
Piwo służy nam już nie tylko do podkreślania skrętu fal czy loków. Teraz inspirujemy się jego kolorem w temacie farbowania włosów.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zachwycałyśmy się głównie koloryzacjami dla blondynek. Jesień wreszcie przyniosła coś, czym zachwycą się również (a może głównie) brunetki. 

Koloryzacja dla brunetek, czyli root beer hair

Żyjemy w czasach, gdzie zmianę koloru włosów traktujemy w zasadzie, jak zmianę ubrań. Nic dziwnego, że gwiazdy często decydują się na noszenie peruk. W tej kategorii zdecydowanie przoduje klan Kardashian-Jenner.

Zobacz także: Katie Holmes nosiła tę fryzurę 11 lat temu. Teraz do niej wróciła, bo znowu jest modna!

Nie od dziś wiadomo, że zmiana koloru włosów czy eksperymentowanie z cięciem, potrafi odmienić niejedną kobietę. Tym razem to brunetki mają powody do radości, bo wreszcie pojawiła się koloryzacja, która nie wymaga drastycznego rozjaśniania ciemnych włosów

Pomysł należy do Chris Greene z salonu Mèche w Beverly Hills. Nie jest pracochłonny. Wykonanie tej koloryzacji nie zajmuje wiele czasu, a odświeża fryzurę i rozświetla twarz. Root beer hair to mieszanka naturalnych brązowych odcieni, które przechodzą swobodnie w jaśniejsze pasemka, w kolorze piwa. Aby odpowiednio dobrać ich rozmieszczenie, Greene radzi, aby kierować się w tym przypadku kolorem cery oraz oczu.

Wtedy warto się zastanowić czy wystarczą zwykłe pasemka w stylu baby lights, czy może warto przetestować technikę balayage'u. W niektórych przypadkach może się okazać, że dużo lepiej będzie wyglądało ombre. W naszej galerii znajdują się gwiazdy, które już zdecydowały się na koloryzację root beer. Każda z nich ma inny typ urody oraz inaczej wykonane rozjaśnienie. 

Zdjęcie główne: Pinterest

Zapisz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:31

Zobacz także

Nasze propozycje