Poprzedni artykuł: Magda Gessler bez mocnego makijażu i swoich słynnych loków. Fani: "odm... Następny artykuł: Wpadka? Nie, piękna królowa Hiszpanii nie wstydzi się eksponować siwyc...

Najmodniejsza koloryzacja dla brunetek? Teraz to "winter berry". Nawet nie musisz rozjaśniać włosów!

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
W styczniu poczułyście chęć zmian w swoim życiu? Najłatwiej zacząć od... fryzury. Kiedy zobaczycie tej niesamowitej metamorfozy koloryzacyjnej, wiele osób zapragnie mieć podobny efekt na swoich włosach. Poznajcie winter berry.

Tej zimy w trendach znalazł się kontrowersyjny musztardowy kolor włosów oraz smoked marshmallow, które pięknie prezentują się szczególnie na jasnych włosach, ale co z brunetkami? Okazuje się, że dla nich jest też idealna propozycja na zimowe dni. Mowa o Winter berry, czyli inaczej zimowej jagodzie.

Koloryzacja "winter berry"

To koloryzacja stworzona przez stylistkę fryzur z australijskiego salonu Style-lush Salon. Zimowa jagoda to mieszanka ciemnoniebieskich i fioletowych odcieni, która daje wielowymiarowy efekt. Została ona zastosowana na bardzo zniszczonych włosach, które były bardzo suche, a ich kolor wyblakły. Na materiale udostępnionym przez stylistkę widać, że oprócz koloryzacji, zastosowano też kompleksową pielęgnację włosów. Niemniej efekt metamorfozy jest powalający. Kolor idealnie się mieni, a refleksy potęgują wrażenie, że włosów jest zdecydowanie więcej.

Polecamy:  Zwykła biżuteria jest nudna? Teraz kolczyki nosimy... na włosach

Zimowa jagoda to siostrzany trend do żurawinowej koloryzacji, która była hitem późnej jesieni. Winter Berry to świetny sposób dla posiadaczek ciemnych włosów, które chcą spróbować odcieni fioletu na swoich włosach bez stosowania rozjaśniacza - tłumaczy Chelsea Scott z TruHair dla serwisu Allure.com.

Myślicie, że tak jak w przypadku wielu koloryzacji, teraz taki efekt na włosach zaleje Instagram pod hashtagiem #winterberryhair? Która z was by się na niego skusiła?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 08:46

Zobacz także

Nasze propozycje