Poprzedni artykuł: Odżywione włosy krok po kroku z Dove Regenerate Nourishment Następny artykuł: Piękne portrety czarnoskórych kobiet z kwiecistymi galaktykami na wło...

Wyniki konkursu: sprawdź, czy wygrałaś suszarkę lub prostownicę od marki Philips!

Fryzury, , tagi: Philips, konkurs, prostownica, suszarka do włosów
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś wybrane urządzenie z linii Moisture Protect: suszarkę lub prostownicę!

W skład linii Philips Moisture Protect wchodzi suszarka do włosów i prostownica. Oba produkty zostały zaprojektowane tak, aby podczas stosowania chronić naturalne nawilżenie włosów, dzięki czemu możliwe jest połączenie prostej i skutecznej stylizacji z efektem zdrowych i lśniących włosów.

KONKURS

Wygraj wybrany produkt z innowacyjnej linii Moisture Protect!

1. Kliknij na obrazek produktu, który chciałabyś wygrać i przejdź do pytania konkursowego.

2. Odpowiedz na pytanie konkursowe.

Suszarka:

Na czym polega technologia Moisture Protect w suszarce?
Uzasadnij także, dlaczego właśnie Ty miałabyś otrzymać suszarkę Philips Moisture Protect.

Prostownica:

Jaka jest ulubiona opcja stosowana przez Nieesię (Blogerkę z filmu)  w prostownicy ?
Uzasadnij także, dlaczego właśnie Ty miałabyś otrzymać prostownicę Philips Moisture Protect.

3. Wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x Suszarka  HP8280/00

 

3 x Prostownica  HP8372/00

 Zgodnie z regulaminem laureatki konkursu zostaną poproszone o przesłanie recenzji testowanych produktów.

Bezpieczne suszenie włosów

Suszarka do włosów zdecydowanie potrafi ułatwić stylizację i pielęgnację włosów. Ważne jest jednak by suszyć włosy, równocześnie nie dopuszczając do ich przesuszenia. Sama nie jesteś jednak w stanie precyzyjnie ocenić stanu nawilżenia włosów tak, by dobrać odpowiednią temperaturę. Dlatego marka Philips stworzyła innowacyjną suszarkę Moisture Protect.

Suszarka za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przycisk Cool Shot umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza, którego można użyć w celu utrwalenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Suszarka Mosture Protect zapewnia też pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie i lśniące, a Ty możesz cieszyć się łatwą i bezpieczną stylizacją suszarką o miłym dla oka designie.

Bezpieczne prostowanie włosów

Dla wielu z nas prostownica jest nieodłącznym urządzeniem do stylizacji włosów. Prostowanie włosów, nawet regularne, nie musi oznaczać narażania ich na zniszczenie i przesuszenie. Wystarczy zdecydować się na urządzenie, które pozwala utrzymać odpowiednie nawilżenie włosów, takie jak nowa prostownica Moisture Protect.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologią Moisture Protect, czujnik prostownicy diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić włosy przed przegrzaniem. Podczas prostowania włosy zachowują odpowiednie naturalne nawilżenie. 3-stopniowa regulacja temperatury współpracuje z czujnikiem, umożliwiając prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów.

Nie musisz obawiać się także zbyt dużego nacisku na włosy. Ruchome płytki prostownicy Moisutre Protect zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na włosy. Chroni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania. Prostownica zapewnia też pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając tym samym fryzurze blasku i połysku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Philips

Suszarka i prostownica Philips Moisture Protect

Lista Laureatów

Suszarka

  • Grażyna N., Legionowo
  • Dorota G., Warszawa
  • Aleksandra H., Ostrów Mazowiecka

Prostownica

  • Anita T., Oleśnica
  • Krystyna J., Izbica
  • Magdalena K., Hrubieszów

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:58

Zobacz także

Nasze propozycje