Poprzedni artykuł: Sprawdź wyniki redakcyjnego testu suszarki Swiss Metal Master Light Go... Następny artykuł: 8 pomysłów na prezent dla włosomaniaczki

Wyniki konkursu Remington: Piękne włosy na dłużej!

Poznaj najnowsze produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Remington. Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś!
remington

Zimna mgiełka, keratyna, olejki arganowy i makadamia nakładane na włosy w trakcie zabiegu. Dzięki unikalnym technologiom lokówki, prostownicy i suszarki Remington PROtect, włosy znacznie lepiej znoszą zabiegi, a jednocześnie są odżywione i bardziej lśniące. Jak to działa?

Hydracare – zimna mgiełka

Hydracare to technologia zastosowana w prostownicy i lokówce PROtect. W chwili gdy otwieramy rozgrzane urządzenie, rozpyla ono na włosy mgiełkę wody. Dzięki temu włosy poddają się układaniu w znacznie niższej temperaturze: 170 zamiast 230°C – to o ponad ¼ chłodniej niż przy tradycyjnych urządzeniach. Oznacza to aż 68% mniej uszkodzeń, lepszy wygląd włosów i bardziej długotrwałe efekty.

remington

Suszenie i układanie, które pielęgnuje

Przełomową cechą nowej linii Remingtona są powłoki Advanced Ceramic, nasączone pielęgnacyjnymi substancjami. Zostawiają na nich cząsteczki keratyny oraz olejków arganowego i makadamia. Keratyna to podstawowy budulec włosów, a egzotyczne olejki nawilżają i odżywiają włosy.

Szybciej znaczy chłodniej

Również działanie suszarki PROtect zoptymalizowano pod kątem ochrony włosów. Dzięki wydajnemu mechanizmowi (moc 2100 W, działanie porównywalne z 2400 W w tradycyjnych suszarkach) wyrzuca powietrze szybciej, przez co nie musi go tak mocno podgrzewać. Dlatego jest łagodniejsza dla włosów.

remington

Urządzenia Remington PROtect spełniają lub przewyższają nowoczesne standardy: szeroko regulowana temperatura pracy (w lokówce i prostownicy zainstalowany dodatkowo wyświetlacz cyfrowy), bardzo szybkie (tylko 15 sekund) nagrzewanie i automatyczne wyłączniki prostownicy i lokówki, ruchome płytki prostownicy, system jonizacji powietrza suszarki, wygodne, długie przewody. I aż 5 lat gwarancji. Kolekcję PROtect dopełniają 2 szczotki: z naturalnego i sztucznego włosia dla lepszego rozprowadzania olejków, oraz z mikroodżywkami.

KONKURS

Wygraj wybrane urządzenie marki Remington z linii PROtect!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, jak przygotujesz się na Fashion Week z Remingtonem.

2. Wypełnij formularz i zaznacz, który produkt chciałabyś wygrać.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

2 x Suszarka PROtect (wartość 189 zł)

2 x Prostownica PROtect (wartość 369 zł)

2 x Lokówka PROtect (wartość 259 zł)

remington

To nie wszystko – Remington ma dla Was więcej nagród!

Kup produkt marki Remington między 3 listopada a 31 grudnia 2015 i zachowaj paragon i kod EAN wycięty z opakowania. Po zarejestrowaniu zakupu w ciągu 30 dni otrzymasz w prezencie upominek: RĘCZNIK TURBAN do włosów!

Marzysz o wyjeździe na Fashion Week w Paryżu? Weź udział w konkursie i oczaruj Jury kreatywnością! Możesz też zachęcić swoich znajomych, by głosowali na Twoje zgłoszenie na Facebooku - uzyskując największą liczbę głosów, otrzymasz kultową torebkę Sabriny Pilewicz!

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.wygrajfashionweek.pl. Bądź na bieżąco i odwiedź profil marki na Facebooku!

remington

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje