Poprzedni artykuł: Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę! 'Kolor, rzecz ważna' Następny artykuł: Sienkiewicz, Lewandowski, Więdłocha? Kto najlepiej wygląda w nowej fry...

Konkurs: Wygraj lokówkę automatyczną Philips StyleCare Prestige i zachwycaj świetną fryzurą!

Fryzury, , tagi: pielęgnacja włosów, Philips, loki, stylizacja fryzur, modelowanie włosów, konkurs
Drobne loczki, amerykańskie fale, a nawet beach waves - każdą z tych fryzur wykonasz dzięki lokówce automatycznej Philips StyleCare Prestige! Wygraj ją w naszym konkursie!

KONKURS

Olśniewaj genialną fryzurą - taką, na jaką tylko masz ochotę danego dnia!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Luźno czy mocno skręcone?Jaki typ loków wybierzesz na Sylwestra? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zainspiruj nas! Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x lokówka automatyczna Philips StyleCare Prestige

Co wyróżnia lokówkę automatyczną Philips StyleCare Prestige?

Nowa lokówka automatyczna Philips StyleCare jest wyposażona w wałek o powierzchni zwiększonej aż o 113% w stosunku do poprzedniego modelu firmy Philips. Oznacza to, że urządzenie jest w stanie nawinąć aż dwa razy więcej włosów, czyniąc stylizację prostszą i szybszą.

W lokówce zastosowano innowacyjny system nawijania włosów SmartGuard, dzięki któremu każde pasmo jest skręcane równo i w takiej samej temperaturze. Pionowy uchwyt powoduje, że włosy nawijane są zgodnie z ich naturalnym sposobem układania się, a system bezpieczeństwa uniemożliwia przypadkowe wplątanie się kosmyków do komory.

Lokówka Philips StyleCare pozwala przezwyciężyć problemy związane ze stylizacją włosów w domu, takie jak kręcenie włosów z tyłu głowy. Urządzenie posiada 3 ustawienia zegara, 3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia kierunku kręcenia, które pozwalają uzyskać dowolny typ loków. Zewnętrza powłoka lokówki jest odporna na wysokie temperatury, a ceramiczno-keratynowy wałek pielęgnuje włosy.

 

Weź udział w konkursie!

Lista laureatów

1. Agata S., Warszawa

2. Elżbieta S., Gdańsk

3. Paulina O., Czerwionka-Leszczyny

4. Beata P., Gdańsk

5. Katarzyna S., Rozprza

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje