Poprzedni artykuł: Piękna suknia, ale te włosy... Dziwaczna fryzura Lady Gagi na rozdaniu... Następny artykuł: Joanna Kulig na Złotych Globach przyćmiła amerykańskie gwiazdy, ale ni...

Wreszcie coś dla brunetek! Na te kosmetyki do włosów czeka w kolejce już 4 tysiące kobiet...

Do tej pory z tego typu produktów mogły korzystać wyłącznie blondynki. Niedługo pojawi się również specjalna linia dla brunetek.

Ostatnio dużo mówi się o platynowym blondzie - ten kolor ma zdominować 2019 rok. Ale równie mocnym trendem są jaskrawe odcienie. W przypadku blondynek uzyskanie efektu neonu na włosach jest dość łatwy. Gorzej mają brunetki... Naprzeciw ich potrzebom wyszła marka Overtone, która stworzyła produkty, dzięki którym można farbować włosy, ale bez konieczności rozjaśniania ich.

Farbowanie włosów bez użycia farby

Overtone to wegańska marka, specjalizująca się w tworzeniu produktów do semipermanentnego farbowania włosów. W asortymencie znajduje się już mnóstwo produktów do koloryzujących. Wśród nich brakowało jednak takich, które zapewniałyby dogłębną pielęgnację.

Dlatego już w lutym 2019 roku pojawią się właśnie tego typu kosmetyki dedykowane szczególnie brunetkom. Pigment jest w nich zdecydowanie bardziej skoncentrowany, więc i kolor widać na włosach zdecydowanie wyraźniej. 

Lista oczekujących jest już bardzo długa - liczy 4000 osób. Nawet po tym można wnioskować, że Overtone produkuje godne uwagi kosmetyki. Nowa kolekcja będzie składać się z odżywki oraz maski. Kompleksowa pielęgnacja ma nie tylko przedłużyć trwałość koloru, ale również dostarczyć odpowiednich składników wygładzających i odżywiających włosy.

Marka Overtone nie jest niestety dostępna w Polsce. Jednak, żeby kupić niemalże identyczny produkt, wcale nie musicie zapisywać się na żadną listę. Bardzo podobne kosmetyki za to mają w ofercie marki Maria Nila oraz Colour Bomb. To maski koloryzujące w intensywnych kolorach, które stopniowo wypłukują się z włosów. Schodzą równomiernie, a na koniec zostaje delikatna poświata wybranego odcienia, który po jakimś czasie również znika. Maski Maria Nila kosztują 69 zł za 100 ml i 119 zł za 300 ml. Colour Bomb to natomiast wydatek rzędu 100 zł za 250 ml. Tańszym odpowiednikiem będzie ta polska odżywka koloryzująca za jedyne 12 zł.

Testowałyście kiedyś jeden z tych produktów? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/overtonecolor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 01:12

Zobacz także

Nasze propozycje