Poprzedni artykuł: Maski Pilomax Wax bez SLS, SLES, parabenów i silikonów Następny artykuł: Podkład pod fryzurę Kemon AND Magic Serum

Krótkie fryzury gwiazd - one nie bały się obciąć włosy

Szukasz inspiracji i motywacji do całkowitej zmiany fryzury? Zobacz gwiazdy, które nie bały się obciąć włosy i diametralnie zmienić swój wygląd. Czy lepiej im w krótkich fryzurach?

Anne Hathaway obcięła włosy na potrzeby roli w filmie Nędznicy. Gwiazda przyznaje, że był to dla niej bardzo trudny moment i długo nie mogła przyzwyczaić się do krótkiej fryzury. Naszym zdaniem wygląda świetnie w obu wcieleniach. Krótkie włosy podkreślają urocze rysy twarzy aktorki!

krótkie fryzury gwiazd

Miley Cyrus przeszła ostatnio gigantyczną metamorfozę - zrzuciła kilka kilogramów, zmieniła styl ubierania oraz obcięła i rozjaśniła włosy. Jesteśmy na tak! Krótka fryzura w rockowym stylu dodaje młodej gwiazdce charakteru i tzw. "pazura". Postawione włosy mocno eksponują twarz i sprawiają, że oczy Miley wydają się jeszcze większe.

krótkie fryzury gwiazd

Rihanna to prawdziwa kobieta-kameleon. Często zmienia zarówno kolor włosów, jak i fryzurę. Decyzja o obcięciu włosów na krótko trochę nas zaskoczyła, bo gwiazda świetnie prezentowała się w długich włosach z lekkim ombre i "hollywoodzkimi" lokami. Naszym zdaniem krótka fryzura i ciemne włosy trochę postarzają młodą artystkę. A Wy co sądzicie o fryzurze Rihanny?

krótkie fryzury gwiazd

Charlize Theron może się poszczycić prawdziwie gwiazdorską urodą, którą trudno przyćmić. Obcięcie włosów na krótko było strzałem w dziesiątkę - aktorka zyskała jeszcze więcej szyku i elegancji. Nowa fryzura świetnie wyeksponowała szlachetne rysy i nadała twarzy niepowtarzalnego charakteru.

krótkie fryzury gwiazd

Obcięłaś włosy na krótko i nie żałujesz? Napisz o swoich doświadczeniach z krótką fryzurą i zainspiruj dziewczyny, które nie mogą się zdecydować na zmianę!

zdjęcia: BE&W

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 14:10

Nasze propozycje