Poprzedni artykuł: „Suszenie włosów na wyższym poziomie”. Wizażanki zakochane w najnowsze... Następny artykuł: To najtańsze, najbardziej wydajne i najskuteczniejsze maski

Co za zmiana! Kasia Dziurska ma nową fryzurę. Wygląda lepiej?

Fryzury, , tagi: fryzury gwiazd, Kasia Dziurska
Metamorfoza włosów Kasi Dziurskiej to niemałe zaskoczenie dla jej fanów. Po długich pasmach nie ma śladu! Sprawdźcie, jak teraz wygląda. Czy to była dobra decyzja?

Gwiazda "Dance, Dance, Dance" do tej pory nosiła długie blond włosy, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta. Mimo że przez długi czas była wierna jednej fryzurze, znana trenerka fitness zdecydowała się na ostre cięcie. Nowa fryzura to jednak nie jedyna zmiana w jej życiu. Zdecydowała się opowiedzieć o planach na przyszłość. 

Podobno kiedy kobieta ścina włosy, to zamierza zmienić swoje życie - napisała Kasia pod nowym zdjęciem.

Kasia Dziurska drastycznie skróciła włosy

Po głośnej akcji "Fake off", w której wystąpiła Kasia Dziurska, jej nazwisko wypłynęło w polskim show-biznesie. Szybko dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami", później pojawiło się także wspomniane wcześniej "Dance, Dance, Dance" i od tamtej pory nieustannie tak samo zyskuje, jak i zaskakuje fanów. Ludzie polubili ją m.in. za naturalność, czego zdecydowanie brakuje w obecnych czasach.

Wyjawiła, ile dokładnie waży, ile spożywa kalorii. Chwaliła się nawet zdjęciami, na których widać jej cellulit, a przecież wiele gwiazd decyduje się raczej na retusz takich mankamentów ciała. Niedawno opowiadała również, jakim zabiegom poddaje się, aby zachować młody wygląd. I skoro o wyglądzie mowa, już nie zobaczycie Kasi Dziurskiej w długich włosach.

Mimo że długie włosy były dla Kasi z pewnością dużo wygodniejsze, jej nowa fryzura to trendowy strzał w dziesiątkę. Teraz pasma sięgają ramion i mają charakterystyczną prostą linię, którą wybiera ostatnio wiele gwiazd - na przykład Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Nową fryzurą Kasia pochwaliła się oczywiście na Instagramie, a pod zdjęciem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy trenerki zaczęli ją komplementować.

- Bardzo ładnie Ci w tych włosach, metamorfoza udana.

- Przepięknie wyglądasz.

- Piękna w każdym wydaniu.

Jesteśmy tylko ciekawe, jak na taką metamorfozę zareagował narzeczony Kasi Dziurskiej, Emil Gankowski. Naszym zdaniem trenerka podjęła słuszną decyzję - wygląda lekko, młodzieńczo i stylowo.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kasia_dziurska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 00:40

Nasze propozycje