Poprzedni artykuł: Na głowie Natalii Siwiec widać łysy placek! Co się stało? Następny artykuł: Opalona skóra głowy - niebezpieczny i bolesny problem. Wiemy, jak ją o...

Niebywała metamorfoza Weroniki Książkiewicz! Gdzie są jej piękne długie włosy?!

Rola w filmie "Furioza" zmieniła Weronikę Książkiewicz nie do poznania. Po jej długich blond włosach nie ma śladu. Musiała je drastycznie skrócić.

Jeśli do tej pory podziwiałyście zjawiskową urodę Weroniki Książkiewicz, będziecie musiały się przyzwyczaić do zupełnie innego wyglądu aktorki. W nowej produkcji Cypriana Olenckiego pt. "Furioza" wcieli się w rolę Dzikiej. Urodą tej bohaterce znacznie bliżej jest do chłopca niż do kobiety i właśnie to jest najbardziej zaskakujące w całej przemianie Weroniki Książkiewicz. 

Zobacz także:Anna Lewandowska zdecydowała się na odważną koloryzację! W różu jej do twarzy?

Weronika Książkiewicz w bardzo krótkich włosach

Żadna z dotychczasowych ról Weroniki Książkiewicz nie wymagała od niej aż takiej zmiany wizerunku. Dlatego odważna decyzja, którą ostatnio podjęła, może być w jej przypadku milowym krokiem w całej karierze. Tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Nowa fryzura Weroniki Książkiewicz bez wątpienia wstrząsnęła jej fanami. Takie decyzje nie tylko zwracają uwagę publiczności, ale także pokazują, jak bardzo ktoś potrafi zmienić się tylko na potrzeby filmu.

Weronika Książkiewicz odważnym cięciem pokazała, że stara się utożsamiać z postacią, którą zagra w "Furiozie". I wcale nie skróciła ich o kilka centymetrów. Teraz nosi fryzurę pixie. Musimy przyznać, że aktorka wygląda w niej zaskakująco dobrze. Ten rodzaj cięcia podkreślił jej szczupłe rysy twarzy. Mamy jednak wątpliwości co do koloru. 

Gwiazda rozpoczęła już pracę na planie, więc metamorfoza była wręcz konieczna. Nic dziwnego, że już teraz wszyscy mówią o "Furiozie"... Weronika sama przyznała, że bardzo się cieszy, że zdjęcia do filmu Cypriana Olenckiego już ruszyły. Tym bardziej, że film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Stworzenie postaci Dzikiej wymagało kilku miesięcy przygotowań, co z pewnością wymagało od aktorki ogromnego wysiłku. Naszym zdaniem w pełni się opłacił!

Dodamy, że w żadnym wypadku to nie jest peruka. Aktorka już została przyłapana przez fotoreporterów i sfotografowana. Mimo że zakrywała włosy obszernym kapeluszem, widać wystające spod niego ciemne kosmyki. Jesteśmy ciekawe, czy po zakończeniu zdjęć zdecyduje się na zapuszczenie włosów.

Zdjęcia: Ons.pl

Zdjęcie główne: Instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:13

Nasze propozycje