Poprzedni artykuł: Gumka do włosów za prawie 800 złotych? Na ten pomysł mogła wpaść tylko... Następny artykuł: Nie ombre i ginger hair. Najmodniejsza koloryzacja dla brunetek na zim...

Książę William już tak nie wygląda - to naprawdę duża zmiana!

Książę William od lat miał problemy z łysieniem - w końcu zdecydował się na drastyczne rozwiązanie. Wygląda lepiej?

Książę William ściął włosy! Mąż księżnej Kate zdecydował się na dużą zmianę i ogolił głowę... niemal na zero. Jak teraz wygląda?

Książę William jest... łysy?

Pierworodny syn Diany i Karola nigdy nie mógł się pochwalić szczególnie bujną fryzurą - na jego głowie bardzo wcześnie pojawiły się zakola, które z roku na rok stawały się coraz wyraźniejsze. Książę przez długi czas próbował ratować sytuację, starannie układając i zaczesując resztki włosów, by choć częściowo ukryć powiększającą się łysinę. Z czasem jednak było mu coraz trudniej.

Zobacz także: Najlepszy kosmetyk na łysienie? W ciągu 6 tygodni 27-latka pozbyła się prześwitów ma głowie

Od lewej: książę William w 2009, 2012 i 2017 roku

Wygląda na to, że William ostatecznie postanowił pogodzić się z naturą i zaprzestał nierównej walki. Ostatnio wzbudził małą sensację, prezentując światu nową fryzurę, a raczej... jej brak - ściął przerzedzone włosy na jeża. Naprawdę krótkiego.

Nowy wizerunek księcia natychmiast stał się przedmiotem dyskusji w internecie - fotografie niemal łysego Williama lotem błyskawicy rozprzestrzeniły się w mediach społecznościowych, budząc różne reakcje. Choć niektórzy wyrażają wątpliwości, większość internautów chwali decyzję księcia i komplementuje jego wygląd.

Świetna zmiana! Zawsze był przystojny, ale teraz wygląda znacznie młodziej.

Nie nic złego w łysinie - Williamowi ona pasuje. Podoba mi się!

A jakie jest wasze zdanie? Podoba wam się najnowsza fryzura księcia?

Zobacz też: To będzie fryzura 2018 roku? Bije rekordy popularności na Pintereście!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2020, 21:33

Nasze propozycje