Poprzedni artykuł: "Ginger hair" - ten modny kolor włosów najlepiej rozświetla twarz! Następny artykuł: Doda znowu zmieniła kolor włosów! Już zrezygnowała z powrotu do natura...

Fryzjer zmienił je nie do poznania! Największe metamorfozy gwiazd 2018 r.

Te gwiazdy zdecydowały się na metamorfozy włosowe w 2018 roku i... wcale tego nie żałują! W nowych fryzurach wyglądają obłędnie.

Gwiazdy uwielbiają zaskakiwać fanów nowym wizerunkiem. Często decydują się na wręcz spektakularne metamorfozy. Mistrzynią w tym temacie jest oczywiście Agnieszka Chylińska, która w ciągu roku kilkukrotnie zmieniała kolor włosów. Ale koleżanki po fachu wcale nie pozostały dłużne.

Kto zmienił fryzurę w 2018 roku?

Wszyscy pamiętamy przepiękne doczepy Małgorzaty Rozenek-Majdan, którymi nie nacieszyła się zbyt długo, bo ostatecznie wybrała modnego loba. Nie możemy nie wspomnieć również o bardzo dziewczęcej grzywce Anny Lewandowskiej oraz o całkowitym powrocie do naturalności u Dody. 

Na liście gwiazd, które zdecydowały się na nową fryzurę w 2018 roku, znalazła się także Ola Ciupa oraz Pamela z Fit Lovers. Ale jeżeli jesteście ciekawe, kto zapoczątkował rok metamorfoz, zajrzyjcie do naszej galerii, bo nie zrobiła tego żadna z wymienionych gwiazd :).

Zdjęcie główne: Instagram.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:01

Zobacz także

Nasze propozycje